ثبت نام wog logo

واج حامی گیمر ها
زندگی خرج داره
بیشتر بازی کن!

واج حامی گیمر‌ها

تا حالا شده به خاطر دل دادن به بازی‌های ویدئویی از پدر یا مادر عزیزتون سرکوفت بخورین؟ تا حالا شده تو اوج حساسیت یه بازی بیان بهتون بگن پاتو بگیر بالا زیرتو جارو بزنم؟ تا حالا شده وسط یه بازی آنلاین بیان بهتون بگن برو دوتا نون بربری بگیر؟ آیا احساس می‌کنین که استعدادتون توی یه بازی به خصوص، به خاطر کمبود امکانات داره به فنا می‌ره؟ دیگه جای نگرانی نیست!
شاید تابه‌حال خبرهایی در رابطه با حقوق نجومی استریمرهای بازی‌های ویدئویی به گوشتون خورده باشه که بعضاً غیرواقعی به نظر می‌رسن! اما باید قبول کنیم که درآمد چند میلیون دلاری برترین استریمرها در چند سال اخیر، بی دلیل و غیرمنطقی نبوده. با افزایش تعداد مخاطبین بازی‌های ویدئویی در سراسر دنیا از جمله همین ایران خودمون، پوشش بازی‌های مختلف از اهمیت بیشتری برخوردار شده و هرساله اسپانسرها پول بیشتری رو پای این جور برنامه‌ها هزینه می‌کنن. بازیکنایی که مخاطب ثابت خودشون رو دارن با تکیه به حمایت‌های مالی سازمان‌ها و اسپانسرها و باشگاه‌ها و همچنین پولی که از سمت بیننده‌های ویدئوهاشون بهشون اهدا می‌شه، فقط و فقط روی بازی تمرکز می‌کنن و دغدغۀ دیگه‌ای ندارن.

شرکت واج رو تشکیل دادیم تا از امثال شما، گیمرهای چغر و بدبدنی که دوست دارن تو جامعۀ بزرگ گیمینگ اسمی از خودشون به جا بذارن، حمایت کنیم. زمانی که استعداد شما توسط تیم متخصص ما رصد بشه، با توجه به شرایط شما، امکاناتی در اختیارتون قرار می‌دیم تا راحت‌تر به کار خودتون که همون گیمینگه برسین. در وهلۀ بعدی می‌رسیم به مبحث جذاب حقوق و مزایا که توی اون ما به شما متعهد می‌شیم تا شما رو توی مسیرتون تنها نذاریم و در مقابل شما هم متعهد می‌شین تا با قدرت هرچه تمام‌تر روی بازیتون تمرکز کنین و با افزایش مهارتتون به سطح مطلوب و حتی بالاتر از حد انتظارتون برسین. افتخار تیم واج اینه که بدنۀ خودمون رو از قشر گیمر تشکیل دادیم و از تک ‌تک مشکلاتی که گیمرهای ایرانی ازشون رنج می‌برن باخبریم و در اوج صمیمیت، در جهت رفع اون‌ها قدم برمی‌داریم. ما در واج قصد داریم که حرفامون فقط شعار نباشه و بتونیم در کنار هم گیم ایران رو متحول کنیم و نگاه حرفه‌ای به گیم رو جا بندازیم. با الگوبرداری از نمونه‌های موفق خارجی برنامه‌ریزی می‌کنیم تا به گیمرهامون به چشم شاغل نگاه بشه و در کنار هم پیشرفت کنیم و در موفقیت‌های هم شریک باشیم.
از این به بعد دیگه تصویر خودتو توی مانیتور به شکل یه نوب بی‌هدف نمی‌بینی!

پس از ثبت نام در سایت می توانید در بخش ویرایش مشخصات کاربری رزومه خود را برای ما آپلود کنید.

ثبت نام

مزایای پیوستن به واج:

پرداخت حقوق ماهیانه
در اختیار قراردادن تجهیزات گیمینگ
پوشش کامل رسانه ای گیمر

گیمرهایی که به واج پیوسته اند:

امیر حسین محبوبی

نیاز هر گیمری اینه که یک تیم گیمینگ ازش حمایت کنه و من خیلی خوشحالم که تونستم به مجموعه واج بپیوندم.

عباس وهاب زاده

خیلی خوشحالم که بالاخره مجموعه ای پیدا شده که از گیمرهای مستعد حمایت میکنه و خوشحالم که به این تیم پیوستم.