25 اشتباه Fortnite که همه ما آن‌ها را نادیده می‌گیریم - بخش دوم

نویسنده: Han Solo سه شنبه 10 اردیبهشت 1398

به راحتی می‌توان گفت Fortnite یکی از بزرگترین بازی‌های ویدئویی در حال حاضر است.

هفته‌ی گذشته چند مشکل بازی Fortnite که همه با آن‌ها مواجه می‌شویم ولی سعی می‌کنیم نسبت به آن‌ها بی‌توجه باشیم را بیان کردیم.این هفته پنج مشکل دیگر را بررسی خواهیم کرد:

19.قابل دسترسی نبودن ماموریت‌های روزانه

Fortnite

ماموریت‌های روزانه برای افرادی که به دنبال راه‌هایی برای گرفتن چند ستاره اضافی برای ارتقاء Battle Pass خود می‌باشند، یک تقویت کننده خوب است. با این حال، هنگامی که شما یک ماموریت را انجام می‌دهید که نیاز به زنده ماندن سایر بازیکنان در Squad دارد، آن را فوق العاده خسته کننده می‌کند، وقتی که شما با هیچکس نمی‌توانید بازی کنید، یا هیچکدام از دوستان شما آنلاین نیستند.(بازی با آدم‌های رندوم قطعا گزینه‌ مناسبی نیست) از مرسومات بازی این است که تلاش کنید که بلافاصله ماموریت خود را شروع نکنید. مطمئنا، شما می‌توانید یک ماموریت روزانه را تغییر دهید، اما این احتمال وجود دارد که یک نوع ماموریت مشابه را نیز به دست بیاورید که در آن شما نیاز به افراد بیشتری دارید که بلافاصله نمی‌توانید به تنهایی انجام دهید.

18. چالش‌های ویژه مسخره

Fortnite

در فصل 5 Fortnite هر هفته برخی چالش‌های ویژه جالب معرفی شده است.چیزی که می‌تواند ناامید کننده باشد این است که برخی از این چالش‌ها بسیار دشوارتر از هر چیز دیگری هستند. در یکی از این چالش‌های عجیب بازیکنان مجبور به استفاده از  Basketball emoteبودند، سپس باید به اطراف نقشه می‌رفتند و توپ را در بسیاری از حلقه‌های مختلف شلیک می‌کردند. این کار چالشی نبود که بتوان در یک بازی به پایان رساند. یکی دیگر از این نمونه‌ها ،چالش کبوتر گِلی بود که برای اکثر افراد به طرز بی‌انصافانه‌ای دشوار بود.این چالش ها سرگرم کننده نیستند، اما کسانی که می‌خواهند پاداش های ویژه ای داشته باشند، باید آن‌ها را تکمیل کنند.

17. یک نقشه‌ی تکراری

Fortnite

کل داستانFortnite این است که 100 بازیکن در یک نقشه بزرگ پرتاب می‌شوند، درحالی که همه آنها مجبور به زنده ماندن هستند تا زمانی که آخرین نفر ایستاده باشد. با این حال، این بازی برای مدت زمان زیادی است که منتشر شده است و بازیکنان هنوز در همان نقشه قرار دارند. در حالی که چندین بار تعدادی اصلاحیه روی نقشه صورت گرفته است، بسیاری از بازیکنان ابراز تمایل به پرتاب شدن در یک نقشه جدید کرده اند. در حالی که ممکن است چالش های خاصی را پیچیده کند، سطح کاملا جدیدی از تنوع را ایجاد می کند که ممکن است بازیکنان فعلی بازی را دوباره علاقه‌ مند کنند. همچنین بسیاری از بازیکنان حرفه‌ای را مجبور خواهند کرد که محیط اطرافشان را دوباره یاد بگیرند و بسیاری از افراد را در زمین بازی منصفانه‌ای قرار می‌دهد.

16.به روز رسانی‌های مکرر

Fortnite

همه نمی‌توانند هرروز Fortnite بازی کنند، اما وقتی که در نهایت گروهی چهار نفره پیدا می‌کنید و یک بازی گروهی شروع می‌کنید تجربه لذت بخشی خواهد بود. با این حال، اکثر مردم باید برای انجام به روز رسانی که می‌تواند تا یک ساعت هم طول بکشد صبر کنند قبل از اینکه بتوانند شروع به بازی کنند. Fortnite به طور مداوم به روزرسانی می‌شود و بدین معنی است که فضای بیشتری در حال پرشدن است و وقت بیشتری صرف به روز رسانی بازی می‌شود. از آنجا که این بازی در همه‌ی پلتفرم‌ها موجود است، این مسئله‌ای است که همه با هر پلتفرمی به آن بر می‌خورند.

15.LTMهای زودگذر

Fortnite

شرکت Epic Games مادهایی در زمان محدود(Limited Times Modes) را به Fortnite معرفی کرد تا تنش بازی انفرادی را شکست دهد. برخی از مادهای فوق العاده مانند  Infinity Gauntlet، Blitz معرفی شده اند. با وجود این که این مادها بسیار عالی است، آن‌ها زودگذر هستند. Epic بطور مداوم LTM ها را بصورت چرخشی عوض می‌کند تا فضای کافی برای دیگر مادها ایجاد کند. خبر بد این است که همه مادها خوب نیستند. بدتر از آن این است که مادهای خوب به ندرت دوباره استفاده می‌شوند.

در این پست مشکلات دیگر Fortnite را ببینید.

تگ ها:

Fortnite Epic Games

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.