معرفی کاراکترهای جدید Mortal Kombat | قسمت دوم: Kollector

نویسنده: likethemonat پنج‌شنبه 13 تیر 1398

با انتشار Mortal Kombat 11 شاهد تعدادی کاراکتر جدید بودیم که قبل‌تر در دنیای Mortal Kombat حضور نداشتند و برای اولین بار در Mortal Kombat 11 با آن‌ها آشنا شدیم. اما این خدایان و مبارزان که هستند و ریشه وجودیشان چیست؟ هدفشان چیست و دارای چه خصوصیت‌ها و سبک مبارزه‌ای هستند؟ قسمت اول کاراکتر Kronika را به شما معرفی کردم و امروز در قسمت دوم با من همراه باشید تا درباره‌ی Kollector بیشتر بدانید.

"من را بکش Kotal و از بین رفتن منفعت‌هایت را قبول کن!"

ریشه وجودی Kollector به دنیای خارج یعنی Outworld برمی‌گردد و زاده قلمرو زمین محسوب نمی‌شود. جنسیت Kollector مرد است و در فقر و تنگ‌دستی بزرگ شده است. او یکی از خادمان وفادار به Shao Kahn است و هرکس را که از اربابش پیروی نکند می‌کشد. همانطور که گفتم Kollector کودکی سختی داشته و در تنگ‌دستی بزرگ شده است اما قدرت‌های خود را افزایش داد و پیشرفت کرد تا در مقام و سلسله‌ها ترفیع بگیرد و حالا یکی از اصلی ترین نزدیکان Shao Kahn است که این مقام در دنیای Mortal Kombat با اینکه جایگاه پلیدی است اما به آسانی بدست نمی‌آید. او در قبیله Naknada بدنیا آمده که تمام آن قبلیه برده‌های Shao Kahn بوده اند. با اینکه Kollector به Shao Kahn وفادار است اما بیشتر به خودش اهمیت می‌دهد و به دنبال ثروت است و هرکس که مانع راهش شود را می‌کشد.

Kollector پوستی آبی- خاکستری رنگ دارد و بجای 2 دست، 4 دست دارد. اولین باری که ویدیویی از Mortal Kombat 11 دیدم که Kollector هم در آن حضور داشته باشد، چیزی که توجهم را بیشتر از هرچیز جلب کرد تن صدای عجیبش بود که من را یاد صدای Reptile انداخت. جدا از این ویژگی‌های منحصر بفردی که Kollector دارد، تم لباس پوشیدنش است که مقداری تجملی است و بازیکن می‌تواند سنگ‌های قیمتی روی لباس Kollector را ببیند. او چشمان آتشین نارنجی رنگی دارد که واقعا ترسناک است و وقتی هم که صحبت می‌کند با تن صدای مخوفش بعید نیست حریفش را از میدان مبارزه راهی خانه و آغوش مادر کند!

kollector

بخاطر 2 دست اضافه‌ای که Kollector دارد، سرعت بیشتری در مبارزات دارد که با این حساب از لحاظ سرعت و رفلکس کاراکتر کندی نیست. با وجود آنکه او دارای قامتی لاغر است، می‌تواند یک نفر را به طور کامل تنها با دو دستش بلند کند که نشان می‌دهد کاملا قدرت‌مند است. Kollector از اسمش پیداست که بارز ترین ویژگی‌اش "جمع‌آوری است" و  آنجایی که او باید هر جواهر بدلی و هر چیزی را جمع‌آوری کند، سلاح‌های زیادی را در طول عمر خودش جمع کرده است که در نبرد از آن‌ها استفاده می‌کند. کیف دستی که او حمل می‌کند نقشی همچون “Hammerworld” ایفا کرده و قادر است چیزهایی بسیار بزرگتر از اندازه خود کیف را نگه‌داری کند که شامل انبار سلاح‌ها و جواهراتی که Kollector به دست‌آورده می‌شود. او همچنین از جادو نیز بهره می‌برد، می‌تواند تلپورت کند و سلاح‌های خودش را با آتش آبی شارژ کرده و شعله‌های سبز شلیک کند.

شاید دوست داشته باشید نحوه مبارزه Kollector را ببینید برای همین ویدیوی از مبارزه Kollector و Baraka برایتان گذاشتم که از آن لذت ببرید.

تگ ها:

mortal kombat 11 mortal-kombat

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.