معرفی و آموزش بازی Orbitum

نویسنده: likethemonat دوشنبه 3 تیر 1398

قوانین ساده هستند; سعی کنید در مدارها بمانید، از دست بمب‌ها جان سالم به‌در ببرید و آرامشتان را حفظ کنید!

کسانی که به دنبال یک تجربه منحصر به فرد مثل برخی از بازی های سنتی معمولی iOS هستند، عاشق Orbitum خواهند شد. Orbitum یک بازی اعتیاد‌ آور است که توسط Happy Magenta ساخته شده و در عین سادگی مغزتان را درگیر می‌کند و مدت‌ها درگیر شکستن رکورد خود و یا دوستانتان خواهید شد.

قوانین Orbitum ساده هستند و بازیکن با دقت کافی و تمرکز، به قلق این بازی دست پیدا می‌کند و می‌تواند مرحله‌های جدیدی از Orbitum را تجربه کند. شما در این بازی نقطه سفیدی هستید که در مداری مدام درحال چرخش است و به سمت سیاه‌چاله‌ای در مرکز مدارها کشیده می‌شود. چالش اول: سعی کنید در مدارها بمانید و داخل سیاه‌چاله کشیده نشوید!

در طول بازی تعداد زیادی نقطه سبز رنگ در طول مدارها درحال چرخش هستند که برای افزایش امتیازتان باید آن‌ها را دریافت کنید. انجام دادن این‌کار به آن سادگی که فکر می‌کنید نخواهد بود!  نقطه‌های قرمز رنگ آنقدر روند بازی را برایتان سخت خواهند کرد که در مواقع بسیاری مجبورید از خیر نقطه‌های سبزرنگ بگذرید. چالش دوم: به نقطه‌های قرمز نباید برخورد کنید!

این‌ها قوانین Orbitum هستند اما در طول بازی اتفاقات جالبی می‌افتد که علاوه‌بر چالش‌های قبلی واقعا باعث درد گرفتن مغزتان می‌شود. هر مرحله از Orbitum خاصیت مجزایی دارد. سرعت، رنگ صفحه و روند حرکت مدارها متغیرهایی هستند که تغییرشان بازی را سخت‌تر خواهد کرد. وقتی دقایقی به سرعتی مشخص و رنگ تیره‌ی صفحه عادت کرده‌اید و به سختی سعی می‌کنید از دست نقطه‌های قرمز فرار کنید ناگهان رنگ صفحه روشن می‌شود و سرعت حرکت مدارها نیز بیشتر می‌شود. اگر شانس بیاورید و حرکت کلی مدارها هم تغییر نکند! این چالش مورد علاقه‌ی من است. چون وقتی که چشمتان به الگوی خاصی عادت کرده یکدفعه آن الگو عوض می‌شود و محاسبه‌های ذهنیتان را بهم میریزد و تا بخواهید خودتان را با الگوی جدید تطبیق دهید، آن الگو هم عوض می‌شود! چالش سوم: آماده هر تغییری باشید!

تریلر رسمی منتشر شده برای بازی Orbitum توسط Happy Magenta

اگر Orbitum را دانلود و بازی کردید و تصمیم داشتید خیلی‌ها را زخمی کنید به این صفحه مراجعه کنید تا روش‌های جالبی را برای افزایش رکوردتان یاد بگیرید.

تگ ها:

Orbitum

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.