بازی Fortnite | تمام تغییرات نقشه در فصل نهم

نویسنده: Han Solo شنبه 21 اردیبهشت 1398

این‌ها تمام تغییراتی است که در ابتدای فصل نهم در Fortnite Battle Royale روی نقشه اتفاق افتاده است.

فصل نهم Fortnite آغاز شده است و تغییرات بسیار زیادی نسبت به فصل گذشته بر روی نقشه اعمال شده است. Epic قبلا اشاره کرده بود که Tilted Towers بازسازی خواهد شد، اما به نظر می‌رسد نام آن نیز همانطور که در تیزرهای این فصل گفته شده بود به NEO تغییر کرده است. ظاهر نقشه هم اکنون اینگونه است و در ادامه تغییرات واضحی که در تاکنون در این آپدیت رخ داده است را بررسی می‌کنیم:

fortnite season 9 map changes


NEO TILTED
 

fortnite season 9 map changes

Tilted Towers در پایان فصل 8 به طور کامل در رویداد Unvaulting نابود شد، اما Neo Tilted از خاکستر آن بوجود آمده است و قطعا ظاهری آینده نگرانه دارد. این ساختمان کاملا متفاوت است، اما ساختمان "بدشانس"، ساختمان No Sweat Insurance، که به طرز عجیب و غریبی از سنگ‌های آتشفشانی جان سالم به در برده، هنوز ایستاده است و اکنون در کنار رستوران Durrr Burger قرار دارد.

fortnite season 9 map changes

همچنین یک مجسمه خانمی که کلاه ایمنی در دست دارد در  Neo Tilted  دیده می‌شود که می‌تواند همان کلاه ایمنی دیده شده  در رویداد Unvaulting باشد. در حال حاضر مشخص نیست معنی این مجسمه چیست، اما می‌تواند در آینده به یک رویداد در Fortnite منجر شود.

fortnite season 9 map changes

ساعتی که پس از رویداد بسیار آسیب دیده بود با یک ساعت دیجیتال مدرن در بالا به روز شده است.

fortnite season 9 map changes

ساعت قدیمی به Junk Junction منتقل شده است و مبلمان قدیمی که از انفجار آتشفشانی در Tilted Towers جان سالم به در برده اند به گوشه‌ای از ویرانه منتقل شده اند.

fortnite season 9 map changes


MEGA MALL

Retail Row نیز تحت تاثیر سنگ‌های آتشفشانی قرار گرفت و با یک ضربه نابود شد. به نظر می رسد که Mega Mall اکنون مکان قابل توجه را جایگزین کرده است و ما می‌توانیم مدل بازسازی شده Pizza Pit را در مرکز خرید ببینیم.

fortnite season 9 map changes

سیستم حمل و نقل بادی Slipstream در اطراف POI جدید وجود دارد، که سفر به اطراف نقشه را ساده‌تر می‌کند.

PRESSURE PLANT

آتشفشان در فصل هشتم اضافه شد، با این حال یک مکان نامگذاری شده در نقشه نبود. The Pressure Plantیک مکان نامگذاری شده روی نقشه است که بر روی آتشفشان قرار دارد. آتشفشان دیگر از بالا در دسترس نیست وplant جای آن را گرفته است.

fortnite season 9 map changes

در پایین، شما می‌توانید ببینید که کامیون‌هایی هستند که  درحال خروج از کارخانه(plant) هستند. ما می‌توانیم آنها را در به روز رسانی بعدی ببینیم که حرکت می‌کنند و می‌توانند بخشی از روند داستانی  فصل جدید باشند.

fortnite season 9 map changes


LOOT LAKE

در فصل نهم vault(گاوصندوق) دیگر در Loot Lake فعال نیست، اما به نظر می‌رسد در این POI (مکان قابل توجه یا همان point of interest) تغییراتی رخ داده است. تغییر اصلی در Loot Lake این است که یک لوله عظیم وجود دارد که از طاق به طرف Neo Towers می‌آید و این به این معنی است که دریاچه اکنون به Neo Tilted قدرت می‌دهد. همچنین یک کامیون وجود دارد، شبیه به آن‌هایی است که ما دیده ایم که از Pressure Plant خارج می‌شدند، به نظر می‌رسد که آتشفشان به نحوی قدرت vault را فراهم می‌کند که آن هم نیروی Neo Tilted را تامین می‌کند.

fortnite season 9 map changes


SKY PLATFORMها

هفت Sky Platform جدید وجود دارد که در این فصل به نقشه اضافه شده است و یکی از چالش‌های فصل 9 است، در یکی از چالش‌های هفته اول باید به همه این Sky Platformها سر بزنید در اینجا مکان این Sky Platformها برای راحتتر شدن کار شما در انجام این چالش نشان داده شده است.

fortnite season 9 map changes


WINDMILLS(آسیاب‌های بادی)

مشابه Sky Platformها، در حال حاضر آسیاب بادی در منطقه شمال غربی نقشه واقع شده است. خطوطی وجود دارد که از آسیاب‌ها می‌آیند و بدون شک در حداقل یکی از چالش‌های هفتگی این فصل بکار خواهند آمد.

fortnite season 9 map changes


FISH STRUCTURE (سازه ماهی شکل) در THE HOT SPRINGS
 

fortnite season 9 map changes

Epic ساختارهای حیوانی جدیدی را که در گذشته در فصل‌های جدید اضافه کرده است و این فصل هم هیچ تفاوتی با فصل‌های قبلی ندارد.ساختار ماهی در نقشه Fortnite در Hot Springs واقع شده است که در شمال غربی Lazy Lagoon می‌باشد.

THE BLOCK(بلوک)

بلوک به روز شده است تا بلوک MakaMakes_YT را شامل شود.

fortnite season 9 map changes


STARTER ISLAND(جزیره شروع کننده)

Starter Island، جایی که بازیکنان در هنگام  شروع بازی قبل از ورود به بازی در آن قرار می‌گیرند نیز تغییر کرده است. جزیره هم اکنون به این شکل است:

fortnite season 9 map changes

شما کدام بخش از تغییرات جدید نقشه فصل نهم Fortnite را دوست دارید؟ از حذف شدن کدام بخش‌ها ناراحت هستید؟ 

تگ ها:

fortnite season 9

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

SMART GAMER  | سه شنبه 25 تیر 1398
خداییش عالی شده من موندم سیزن بعدی دیگه چیه خخخخ چون اینقدر پیشرفت کردن که چیزی نمونده نگذاشته باشن