تیم Alliance در ESL One بیرمنگام 2019 حضور دارد

نویسنده: Milad سه شنبه 3 اردیبهشت 1398

تیــم Alliance بـعد از شــکســــت دادن تیـم Old but Gold با نتیــجه 3 بـر 1 در Grand Final مسابقات مقدماتی، آخرین تیمیه که به تورنومنت ESL One بیرمنگام 2019 اضافه می‌شه.

بعد از باخت به تیم Old but Gold در بازی اول، تیم Alliance تلاش کرد که به روند بردهای پشت سر هم ادامه بده. بازی آخر براشون مثل آب خوردن بود و تونستن در 23 دقیقه بازی رو تموم کنن و پیش بیوفتن.

تیم Alliance بعد از اینکه در مسابقات OGA Dota PIT Minor جایگاهی رو برای خودش ثبت کرد، از مسابقات ESL One بمبئی 2019 کنار رفت. با بدشانسی برای تیم و طرفداراش، مسابقات دارن پشت هم و نزدیک به هم برگزار می‌شن. مسابقات Minor برای به دست آوردن امتیازات DPC برای تیم خیلی حائز اهمیت هستن و اون‌هارو برای دعوت شدن به مسابقات TI9 نزدیک‌تر می‌کنه.

ESL

Madara بازیکن تیم Alliance، به روند جا افتادنش توی تیم داره ادامه می‌ده، miCKe دیگر بازیکن این تیم هم در حال Recovery هستش. در همین حین، حضور Madara در این تیم طولانی‌تر از دوره  یک ماهه  اولیه که انتظار می‌رفت تمدید شده. Madara قراره در ESL One بیرمنگام 2019 به بازی برای این تیم ادامه بده.

این رو هم اضافه کنم که کاپیتان تیم Alliance، iNSaNiA، آیدین سارکوهی، اصلیت ایرانی داره.

Aydin

TeamLiquid، Evil Geniuses، Team Secret، OSG.LGD، OG، ViCi Gaming، Virtus.pro و NiP، در حالی که TNC Predator و Keen Gaming اخیرا به مسابقات دست پیدا کردن، مستقیما به تورنومنت دعوت شدند.

ESL One بیرمنگام 2019

12 تیم شرکت‌کننده در بیرمنگام، بین 28 مِی و 2 ژوئن 2019، هرکدوم برای بخشی از جایزه 300.000 دلاری با هم رقابت می‌کنن. 8 تیم مستقیما دعوت خواهند شد و 4 تیم از آمریکای شمالی، جنوب شرقی آسیا، چین و اروپا به مسابقات صعود می‌کنن.

تگ ها:

Alliance ESL iNSaNiA Dota 2

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.