برگزاری اولین مسابقات e-sport بازی Apex Legends

نویسنده: Ehsan "dArKy" Ajami چهار شنبه 8 خرداد 1398

Apex Legends بازی محبوب استودیو Respawn اولین دوره از مسابقات خود را با همکاری FACEIT، به صورت رسمی برگزار می‌کند.

در این مسابقات که با جایزه 50 هزار دلاری برگزار خواهد شد، 20 تیم برتر دنیا حضور خواهند داشت. در بین این تیم‌ها G2 Esports ،Cloud9 ،Dignitas ،GenG ،100 Thieves ،Misfits ،NRG و Fnatic حضور خواهند داشت. البته تیم‌های Liquid و  SKT T1 هم به این تورتومنت دعوت شده‌اند و تا کنون جوابی به این دعوت نامه نداده‌اند.


Apex

در مرحله مقدماتی  FACEIT Pro Series: Apex Legends همانطور که قول داده شده بود، 20 تیم از کانال Discord این مسابقات حضور خواهند داشت که 16 تیم به مسابقات اصلی راه می‌یابند. این مرحله ازمسابقات با توجه به روال انتخابی جای هیچ‌گونه اشتباهی برای شرکت‌کنندگان باقی نخواهد گذاشت.


Apex

تمامی بازیکنان حاضر در مسابقات، از منطقه آمریکای شمالی خواهند بود و متاسفانه این تورنومنت محدود به این منطقه خواهد شد. تورنومت‌های دیگری هم در جریان هستند: Twitch Rivals و BOOM TV’s Code Red که از سیستم public match خود بازی استفاده می‌کنند و این به دلیل نبود حالت Custom Game در بازی Apex Legends است. قوانین و شرایط FACEIT Pro Series: Apex Legends هنوز منتشر نشده ولی مدت زمان انتظار طولانی نخواهد بود.

FACEIT Pro Series: Apex Legends شاید کمی دیر در حال برگزاری باشد. دلیل آن هم مشکلات سرور‌های این بازی بعد از هزینه سنگینی که EA Sport برای تبلیغ Apex Legends به استریمرهای معروف از قبیلninja، Shoroud، Dr DisRespect و پرداخت کرد می‌تواند باشد ولی نکته مثبت، حضور بازی جدید در E-sport است که فضای زیادی برای رشد بین بازیکنان حرفه‌ای گیم‌های FPS می‌دهد. 

 

تگ ها:

apex legends e-sports

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.