رویداد بعدی Apex Legends اواسط ماه آگوست خواهد بود

نویسنده: gojira شنبه 12 مرداد 1398

بر اساس اسناد و مدارک اقتصادی کمپانی EA که به تازگی منتشر شده، رویداد بزرگ بعدی عنوان Apex Legends ماه آینده میلادی اتفاق خواهد افتاد.

Andrew Wilson مدیر عامل EA در این باره گفت:« رویدادی که ماه بعد به بازی خواهد آمد محتویات زیادی اضافه خواهد کرد و همچنین یکی از درخواست شده‌ترین ویژگی‌ها را به این عنوان اضافه خواهد کرد.» اما طرفداران این بازی درخواست‌های زیادی از سازندگان بازی داشته‌اند از حالت تک‌نفره و چندنفره گرفته تا قابلیت بازی بین پلتفرم‌های مختلف به همین دلیل کسی نمی‌داند چه ویژگی‌ای توسط استودیو Respawn به بازی اضافه خواهد شد. EA همچنین در مورد راضی بودن شرکت از فصل دوم Apex Legends توضیح داد:« ما در تابستان به افزودن محتوا به بازی ادامه خواهیم داد و رویداد بزرگی در ماه آینده خواهیم داشت. فصل سوم هم در پاییز منتشر خواهد شد.»

Apex Legends

این رویداد بزرگ احتمالا مرتبط با اضافه کردن ویژگی‌های جدید به بازی و نحوه انجام این کار می‌باشد اما احتمال دارد چیز‌های بیشتری همچون داستان‌های جدید همانطور که در ابتدای فصل دوم دیدیم به بازی اضافه شود. EA نقشه‌هایی برای منتشر کردن Apex Legends در چین و همینطور بر روی موبایل دارد البته زمان هیچ‌کدام از این دو اتفاق مشخص نیست و باید منتظر ماند و دید کی این اتفاقات عملی خواهند شد.

تگ ها:

Apex Legends EA

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.