Ubisoft: عرضه‌ی مجانی Assassins Creed Unity

نویسنده: Han Solo پنج‌شنبه 29 فروردین 1398

بازی Assassins Creed Unity را به مدت یک هفته می‌توانید رایگان دانلود کنید.

به دنبال حوادث تکان دهنده در روز دوشنبه که پاریس شاهد سوختن کلیسای جامع نوتردام در میان شعله‌ها بود، آسیب‌های ناشی و خسارات زیادی را برای این کلیسا به همراه آورده است، شرکت Ubisoft وعده داده است 500،000 یورو برای کمک به بازسازی و تجدید این بنای برجسته تاریخی کمک کند.

Assassin's Creed Unity church

هنگام صحبت کردن راجع به بازی Assassins Creed Unity شرکت Ubisoft گفت: "هرچه بیشتر می‌گذشت ما ارتباط نزدیک‌تری با این شهر باور نکردنی و مکان‌های برجسته تاریخی آن برقرار می‌کردیم. یکی از عناصر قابل توجه بازی، بازسازی فوق العاده نوتردام بود."
علاوه بر این، Ubisoft اعلام کرده است که Assassins Creed Unity به صورت رایگان برای کامپیوتر ارائه شده که هم‌اکنون برای دانلود از طریق Uplay و یا از طریق فروشگاه Ubisoft در دسترس است.
"بازی‌های ویدئویی ما را قادر می‌سازند تا مکان‌هایی را کشف کنیم که ما هرگز نمی‌توانیم در غیر این صورت تصور کنیم. امیدواریم با استفاده از این حرکات کوچک بتوانیم فرصتی برای قدردانی مجدد ما از این قطعه معماری برجسته ارائه دهیم."

Assassin's Creed Unity

نمایی از بازی Assassin's Creed Unity در شهر پاریس

بازیAssassins Creed Unity یک راه اندازی ناقص بر روی کامپیوتر داشت،که بازخورد 65 درصدی از Tom Senior را بدست آورد، اما نفس عمل آن‌ها در اینجا بسیار مثبت است.
 

تگ ها:

Assassin's Creed

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

Tyrius  | یکشنبه 1 اردیبهشت 1398
nice 2
Tyrius  | یکشنبه 1 اردیبهشت 1398
nice
  | شنبه 31 فروردین 1398
cool