بازی Call of Duty: Black Ops V در سال 2020 منتشر خواهد شد.

نویسنده: Han Solo شنبه 19 مرداد 1398

شایعاتی درباره بازی Call of Duty: Black Ops V منتشر شده که حاکی از وجود جنگ ویتنام و کره است.

اخیرا LongSensation، یوتیوبری که همیشه اطلاعات دقیقی درباره اخبار و حواشی بازی Call of Duty دارد، اخبار هیجان انگیزی درباره Call of Duty 2020 به اشتراک گذاشت.( او از اولین کسانی بود که درباره ریبوت Modern Warfare خبر داشت.) ظاهرا این بازی قرار است ادامه دهنده سری بازی‌های Black Ops باشد.
بنا به گفته سایت خبری Kotaku، قسمت بعدی سری بازی‌های Call of Duty بار دیگر متعلق به مجموعه Black Ops خواهد بود. این تصمیم به‌علت مسائل تکنیکی مربوط به نام گذاری اصلی بازی بود که تیم سازنده این بازی در کمپانی Raven Softwares و Sledgehammer Games با آن مواجه شده بودند.

Call of Duty: Black Ops V

با اطلاعات جدیدی که به‌دستمان رسیده است، حالا می‌دانیم که شرکت Activison و Treyarch از بین دو اسم Call of Duty: Black Ops V  و Call of Duty: Black Ops برای این بازی مردد هستند. اسم دوم به روایت داستانی این بازی اشاره می‌کند که در Black Ops 4 نادیده گرفته شد و در Black Ops 3 روایت داستانی سه‌گانه قبلی پایان یافته بود.
بازه زمانی‌ای که بازی در آن رخ می‌دهد مربوط به دوره 40 ساله جنگ سرد است و شامل نبرد ویتنام و کره می‌شود. LongSensation این بازی را " کثیف‌تر و خون‌آلودتر از Modern Warfar" توصیف کرده است، پس می‌توان انتظار صحنه‌هایی به‌شدت واقعی را داشت.
با توجه به این شایعات، بنظر می‌رسد بازی Call of Duty: Black Ops V  قرار است با تمرکز روی روند داستانی از زاویه‌ای جدید و به‌احتمال زیاد بازگشت شخصیت‌های آشنا، به ریشه و اصل خود برگردد. به احتمال زیاد شاهد حالت بتل رویال و مالتی پلیر نیز خواهیم بود که در Blackout نتوانست توجه زیادی به خود جلب کند.

برای اطلاع ازاخبار بازی Call of Duty اینجا کلیک کنید.

تگ ها:

Activision Blizzard Call of Duty

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

SMART GAMER  | شنبه 19 مرداد 1398
این بازی عالیه ولی دیگه عمر خودشو کرده دیگه مثل قبلا اونقدر جزابیت نداره