قالب مسابقات لیگ esports Call of Duty تقریبا مانند Overwatch خواهد بود

نویسنده: gojira شنبه 29 تیر 1398

بخش لیگ‌های مسابقات esports شرکت Activision blizzard جزئیات جدیدی در رابطه با مسابقات سال 2020 لیگ Overwatch، که فصل سوم این لیگ خواهد بود، منتشر کرد.

مسابقات لیگ Overwatch در سال 2017 به عنوان اولین مسابقات رسمی esports که بر اساس شهر سهمیه‌بندی آغاز شد و سهمیه هر شهر به قیمت میلیون‌ها دلار خریداری شد. یکی از اهداف بزرگ کمپانی Activision blizzard در برگزاری این مسابقات ایجاد شباهت با ورزش‌های سنتی بود که با برگزاری مسابقات در قالب رفت و برگشت در شهر‌های مختلف این کار را انجام داد.

cod league

لیگ Overwatch بازی‌های رفت و برگشت این سری را با یک رویداد مخصوص آخر هفته بین دو تیم Dallas و Atlanta برگزار شد. در سال 2020 همه‌ی مسابقات به‌صورت رفت و برگشت خواهد بود و تیم‌ها به شهر‌های دیگر سفر کرده و در استادیوم خانگی هر تیم مسابقه خواهند داد. هر تیم باید در 28 بازی کند و تیم‌ها در چهار دسته گروه‌بندی خواهند شد. در ادامه جزئیات بیشتری از این مسابقات را می‌بینید.

cod esports

هر تیم میزبان دو رویداد خانگی خواهد بود و به غیر از آن تیم‌های هردسته هم به طور گروهی 3 رویداد معمولی طول فصل را در شهر‌های خود میزبانی خواهند کرد. فصل آینده ماه فوریه سال بعد آغاز خواهد شد و در ماه آگوست به پایان خواهد رسید. تیم‌ها در طول فصل 28 بازی انجام خواهند داد و همه‌ی مسابقات معمولی هر فصل آخرهفته‌ها برگزار خواهد شد.

شرکت Blizzard اعلام کرد که مسابقات esports Call of Duty به سمت همین قالب پیش خواهد رفت. در ماه‌های اخیر 7 شهر که برای مسابقات سهمیه خریدند اعلام شدند و قیمت سهمیه‌ها به 25 میلیون دلار به ازای هر سهمیه هم رسید. این سهمیه‌ها عبارتند از Dallas ، Los angeles ، Atlanta ، Toronto ، Minnesota ، Paris و New York. قالب مسابقات رفت و برگشت در این لیگ هم رعایت خواهد شد.

تگ ها:

Activision Blizzard call of duty esports overwatch

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.