لوکیشن‌ نقشه‌های حالت Battle Royale بازی Call of Duty: Modern Warfare لو رفت

نویسنده: Han Solo شنبه 29 تیر 1398

همانطور که می‌دانیم حالت battle royale بازی Call of Duty: Black Ops 4 با موفقیت زیادی مواجه شد اما هنوز وجود این حالت در بازی Call of Duty: Modern Warfare نامشخص است. اخیرا اخبار و شایعاتی درباره وجود حالت battle royale و جزئیاتی درباره این بازی توسط کانال یوتیوب TheGamingRevolution، که به لو دادن اخبار Call of Duty مشهور است، پخش شده است. به‌گفته TheGamingRevolution، بازی Call of Duty: Modern Warfare شامل حالت بتل رویال می‌شود و نقشه آن نیز از مناطق اصلی دیگر بازی‌های Modern Warfare که با آن‌ها آشنا هستیم تشکیل شده است.
ظاهرا این نقشه شامل مکان پرطرفدار Shipment و همچنین Scrapyard، Wet Work، Vacant، Rust، Broadcast، Gulag ( جایی که در Modern Warfare 2 کاپیتان پرایس را نجات دادیم )، Backlot، Boneyard و Terminal می‌شود. برخی از این نقشه‌ها در حالت مالتی‌پلیر استاندارد وحالت 2v2 Gunfight ( علی‌الخصوص Shipment برای این حالت ) موجود است.
نقشه Gulag، هم برای Gunfight مالتی‌پلیر و هم برای battle royale نقش اساسی‌ای ایفا خواهد کرد. اگر اطلاعات TheGamingRevolution درست باشد، بازیکنان پس از مرگ در Gulag احیا می‌شوند و تا اتمام بازی می‌توانند در جنگ‌های دوبه‌دو مشارکت کنند.

Call of Duty: Modern Warfare

مناطق لو رفته از نقشه بتل رویال Call of Duty: Modern Warfare

•    Backlot
•    Boneyard
•    Broadcast
•    Gulag
•    Rust
•    Scrapyard
•    Shipment
•    Terminal
•    Wet Work

بنظر می‌رسد، بنا به گفته TheGamingRevolution، حالت بتل رویال Call of Duty: Modern Warfare ممکن است مجانی باشد، از آنجا که نقشه آن بظاهر با حالت  Spec Ops co-op، که حکم حالت باز را دارد، مشترک است. اما قبل از اینکه هیجان‌زده شوید این امکان را در نظر بگیرید که اطلاعات TheGamingRevolution غلط باشد.
هنوز بطور رسمی اطلاعاتی درباره حالت battle royale بازی Call of Duty: Modern Warfare منتشر نشده. ممکن است 1 آگوست در مراسم اعلام حالت مالتی‌پلیر، صحبت‌هایی راجع به حالت بتل رویال هم بشود اما احتمالا قرار است در این ایونت صرفا راجع به حالت‌های مالتی‌پلیر مرسوم صحبت شود. اگر حالت بتل رویال Call of Duty: Modern Warfare وجود داشته باشد، احتمالا در ماه‌های آتی خبری در این‌باره خواهیم شنید.

بازی Call of Duty: Modern Warfare از 25 اکتبر برای PC، PS4 و Xbox One قابل دریافت خواهد بود. تریلر این بازی را اینجا ببینید.

تگ ها:

Call of Duty Call of Duty: Modern Warfare

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.