Call of Duty Modern Warfare برای شخصی سازی اسلحه‌ها سیستم جدیدی خواهد داشت

نویسنده: gojira چهار شنبه 2 مرداد 1398

فقط چند ماه تا انتشار Call of Duty: Modern Warfare باقی مانده و اطلاعات بیشتری در مورد بازی آَشکار می‌شود.

شرکت Activision قبل از رونمایی گیم‌پلی بخش چند نفره بازی در ماه بعد از سیستم قدرتمند و جدید شخصی سازی اسلحه یازی پرده برداشت.

یک پست در بلاگ سایت رسمی Activision جزئیات و گزینه‌های موجود این سیستم را در هنگام انتشار بازی در تاریخ 25 اکتبر مشخص کرد. نام این سیستم gunsmithing است و به شما اجازه می‌دهد سبک و نوع دقیق قدرت شلیکی که برای حالت‌های مختلف بازی استفاده می‌شود را انتخاب کنید. شما می‌توانید اسلحه اصلی و فرعی را با خواسته‌های قلبی خود شخصی سازی کنید. چیزهایی مانند دوربین و خشاب اسلحه قابل تغییردادن هستند اما مسئله این است که فقط می‌توان 5 جای خالی اسلحه را پر کرد یا به عبارتی دیگر فقط در پنج قسمت اسلحه می‌توانید تغییر ایجاد کنید. به طور مثال یک Assault Rifle از 9 بخش دوربین، پوزه، لیزر، دوربین، قنداق، دستگیره پشتی، خشاب، لوله و قسمت زیر لوله تشکیل شده که تنها پنج عدد از آن‌ها را تغییر داد.

cod

جزئیات دیگری در رابطه با سیستم gunsmithing منتشر نشده است اما بلاگ Activision مدعی شده این سیستم مقدار قابل توجهی  گزینه در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. چندی پیش شایعاتی در رابطه با ریمستر MW2 مطرح شده بود که می‌توانید جزئیات بیشتر آن را از اینجا ببینید.

تگ ها:

Call of Duty Modern Warfare Activision

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.