یک نقشه و دو اسلحه از Call of Duty: Modern Warfare به نمایش کذاشته شد

نویسنده: gojira دوشنبه 7 مرداد 1398

کمپانی Infinity Ward و Activision، ناشر و سازنده‌ی بازی Call of Duty: Modern Warfare یک نقشه‌ی مالتی پلیر و دو اسلحه از بازی را برای اولین بار به نمایش گذاشتند.

و به بازیکنان پلتفرم‌های PC ، PS4 و Xbox One قسمتی از آنچه قرار است منتشر شود را نشان دادند. به طور مشخص‌تر در دعوت‌ نامه‌هایی که تولید کنندگان محتوا و خبرگزاری‌ها برای رونمایی از گیم‌پلی مالتی پلیر Modern Warfare یک کد وجود داشت که به وسیله‌ی آن می‌شد به یک تجربه AR دسترسی پیدا کرد که این محتوای جدید را نمایش می‌داد.

cod modern warfare

به علاوه‌ی دو اسلحه و نقشه، نکات کوچکی از Loadout و factionهای بازی هم دیده شد. نام این نقشه‌ی جدید Raid است و دو faction معرفی شده ، Coalition و Allegiance نام دارند. و در نهایت دو اسلحه‌ای که حضورشان در بازی مشخص شده M13 و .50 GS هستند.

همانطور که می‌بینید این اطلاعات زیادی نیست اما در این برهه طرفداران بازی از همه‌ی نکاتی که در مورد آن به بیرون درز کند استقبال می‌کنند. البته این وضعیت قرار نیست طولانی باشد زیرا Activision در نظر دارد در تاریخ یکم آگوست یعنی سه روز دیگر از بخش مالتی پلیر بازی در حضور رسانه‌ها رونمایی کند. تاریخ انتشار این عنوان محبوب 25 اکتبر معادل با 3 آبان خواهد بود.

تگ ها:

Call of Duty: Modern Warfare Activision Call of Duty

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.