تریلر بازی  Call of Duty: Modern Warfare ظلم و ستم جنگ را به تصویر می‌کشد

نویسنده: Han Solo یکشنبه 7 مهر 1398

کمپانی Infinity Ward اولین تریلر رونمایی از بازی Call of Duty: Modern Warfare را امروز در State of Play پلی‌استیشن منتشر کرد.

تریلر بازی با صحبت‌های کاپیتان Price با یکی از مأمورین CIA درباره سلاح‌های شیمیایی، که طی 20 سال جنگ داخلی توسط تروریست‌ها ضبط شده است، صحبت می‌کند. Price می‌گوید که قطعا برای پس گرفتن مهمات خود نیاز به کمک دارند و به محلی در خاور میانه سفر می‌کند تا به فرمانده Farah Karim، رهبر شبه نظامیان Urzik (گروهی از رزمندگان آزادی‌خواه) درخواست همکاری بدهد تا سلاح‌های شیمیایی خطرناکی که کشور و مردمان سرزمینشان را نابود می‌کنند را از گروه‌های تروریستی پس بگیرند.
در این تریلر علاوه بر صحنه‌های اکشن معروف بازی‌های Call of Duty، صحنه‌هایی از حملات انتحاری، خشونت فیزیکی زیاد و عده‌ای از بمب‌گذاران که درحال آماده سازی بمب هستند مشاهده می‌شود که Infinity Ward در چندماه اخیر تمرکز زیادی روی این مسائل داشته است.
بینندگان علاوه بر آشنا شدن با اعضای کابینه نظامی بازی Call of Duty: Modern Warfare، توانستند نگاهی به حالت survival با نام Spec-Ops بیاندازند که در ابتدا برای مشترکان پلی‌استیشن 4 عرضه می‌شود.
بازی Call of Duty: Modern Warfare روز 25 اکتبر برای پلتفرم‌های PC، Xbox One و PS4 منتشر می‌شود. برای اطلاع از اخبار بازی‌های Call of Duty اینجا کلیک کنید.

تگ ها:

Call of Duty: Modern Warfare Call of Duty Infinity Ward

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.