100 مرحله رایگان جدید برای Celeste

نویسنده: likethemonat دوشنبه 13 خرداد 1398

مت تورسن (Matt Thorson) در توییتر خود اعلام کرد آپدیت جدیدی برای Celeste ارائه خواهد شد که دارای 100 مرحله رایگان است.

بازی Celeste ساخته کمپانی Matt Makes Games است که با سبک پلتفرمر در سال 2018 برای بازیکنان علاقه‌مند در این سبک قرار گرفت که توانست موفقیت بسیاری بدست بیاورد. جذابیت Celeste خلاقیت در مرحله‌ها است که هر بار بازیکن با تله و موانع جدیدی روبرو می‌شود و این چالش‌ها باعث جذابیت هرچه بیشتر Celeste می‌شود. درواقع Celeste ترکیبی از داستانی جذاب و عمیق و گیم پلی سرگرم کننده است.

Matt Thorson سازنده بازی Celeste در حساب توییتر خود اعلام کرد قسمت نهم این بازی بیش از 100 مرحله دارد که به صورت رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. تاریخ دقیقی برای بسته‌ی الحاقی‌ای که قرار است برای Celeste منتشر شود اعلام نشده است و Matt Thorson گفته است که دوست ندارد تا از تاریخ انتشار مطمئن نشده است علاقه‌مندان را منتظر نگه‌دارد.

داستان عمیق و موزیک‌های تاثیرگذار Celeste را به یک اثر هنری تبدیل کرده است. یکی از نقاط قوت این بازی شخصیت سازی قوی مادلین و طراحی قوی این کاراکتر می‌باشد که باعث ایجاد همزاد پنداری بازیکن با مادلین می‌شود. Celeste یک بازی آسان نیست و در طول بازی باید انتظار باخت‌های پیاپی را داشته باشید و پس از آن باید از مرحله‌ای که در آن شکست خورده اید دوباره شروع کنید و از شکستتان درس بگیرید و سعی کنید دیگر تکرارش نکنید.

Celeste یکی از بهترین بازی‌های ساخته شده در سبک پلتفرمر است که برای پلتفرم‌های Playstation4, PC, XBox1, Nintendo-Switch قابل بازی است. 

celeste

تگ ها:

Celeste

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.