احتمال تلفیق Control و Alan Wake در DLCهای آینده

نویسنده: Alireza Shams پنج‌شنبه 21 شهریور 1398

طبق سرنخ‌های به دست آمده، کمپانی Remedy Games به دنبال استفاده از طرح‌های بازی Alan Wake در یکی از DLCهای بازی Control در سال 2020 است.

این Expansion که “AWE” نام دارد، گمانه‌زنی‌هایی را به دنبال داشته است. هواداران حدس می‌زنند که A و W حروف آغازین Alan Wake باشند که قرار است شاهد ارتباط این بازی با Control باشیم. بنا به صحبت‌های Remedy، بستۀ الحاقی AWE از بخشی از Oldest House پرده‌ بر می‌دارد که Investigations Sector نام دارد. در این بخش، Jesse با وقایعی که در Altered World رخ می‌دهد، دست و پنجه نرم می‌کند. 

احتمال تلفیق Control و Alan Wake در DLCهای آینده


بستۀ الحاقی AWE اواسط سال 2020 در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد اما پیش از آن، یک مدل بازی جدید به Control اضافه می‌شود که Expeditions نام دارد. در Expeditions، شما به کمک Chief Arish می‌روید تا از تشکیلاتی مرموز و محیط اطراف آن دیدن کنید. در این مد شما با برخی از سخت‌ترین چالش‌های Oldest House روبه‌رو می‌شوید. کمپانی Remedy معتقد است که بازیکنان بدون لوازم کافی و قابلیت‌های مورد نیاز، شانسی برای بقا در این مد ندارند.
در اوایل سال 2020 میلادی، شاهد اضافه شدن The Foundation به بازی خواهیم بود که داستان Oldest House را روایت می‌کند. کمپانی Remedy Games در این بستۀ الحاقی به دنبال قدرت‌نمایی در عرصۀ جلوه‌های بصری است.
برای مشاهدۀ اخبار بیشتر در زمینۀ Gaming روی این‌جا کلیک کنید.
 

تگ ها:

Remedy Control Alan Wake

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.