تشویق پرشور هواداران Fortnite پس از شکست Cheater مشهور

نویسنده: Alireza Shams دوشنبه 7 مرداد 1398
بزرگ‌ترین رویداد حال حاضر بازی Fortnite، شاهد اتفاقات جالبی از طرف هواداران بود.

هواداران Fortnite پس از آن‌که XXiF و Ronaldo پس از چهارده روز Ban، به بازی برگشته‌اند، نظرات متفاوتی نسبت به این تیم دو نفرۀ آمریکای شمالی دارند. در مسابقات پایانی بخش دو نفره، هواداران با دیدن چهرۀ XXiF روی نمایش‌گر سالن، او را هو کردند و سپس به دنبال حذف او از جریان بازی به خوشحالی پرداختند.

با بازگشت XXiF و Ronaldo از Ban چهارده روزه، این دو بازیکن به شکل عجیبی در کانون توجهات قرار گرفتند.


در ماه مه، XXiF و هم‌تیمی او Ronaldo به مدت 14 روز از شرکت در مسابقات Competitive منع شده بودند و به دنبال آن با حکم اخراج از تیم Rise Nation روبه‌رو شدند. این جریمه به علت این بود که مشخص شد عده‌ای از بازیکنان Competitive به صورت عمدی در تیررس این دو بازیکن قرار می‌گرفتند تا کشته شوند. پس از گذراندن دوران دوری از بازی، این دو بازیکن به بازی در جریان مسابقات انتخابی جام‌ جهانی در هفتۀ هشتم مشغول شدند. اما اتفاق جالبی که در جریان بازی‌ها رخ داد، انفجار جمعیت حاضر در سالن به دنبال کشته‌شدن XXiF بود.
از شروع برخورد جدی با Cheaterها، هواداران نسبت به این تیم دو نفره مشکوک بودند. در ابتدای این ماه، XXiF در قالب یک توئیت اذعان کرده بود که به همراه Ronaldo قصد داشتند به پدر یکی از بازیکنان Fortnite که با سرطان دست و پنجه نرم می‌کرده است، یاری برسانند. این توئیت با بازخورد منفی هواداران روبه‌رو شد که این دو نفر را به نقش بازی کردن، متهم کرده بودند.
برای مشاهدۀ اخبار بیشتر در زمینۀ Gaming روی این‌جا کلیک کنید.

تگ ها:

Epic Tournament

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.