ویدیوی "پشت صحنه" تریلر بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد

نویسنده: Han Solo پنج‌شنبه 21 شهریور 1398

ویدیوی منتشر شده از پشت صحنه تریلر رونمایی شده از بازی Cyberpunk 2077 در مراسم E3 شامل صحنه‌هایی از بازی می‌شود.

شرکت CD Projekt به‌تازگی تریلری از لحظات "پشت صحنه" بازی Cyberpunk 2077 رونمایی کرد که شامل صحنه‌هایی از روند ساخت این بازی می‌شود.

این ویدیو روند خلاقانه تولید بازی را نشان نمی‌دهد و صرفا نمایی از چگونگی ساخت تریلر بازی Cyberpunk 2077 با حضور کیانو ریوز را با سرعت بالا و آهنگی سایبری نشان می‌دهد. علاوه بر جلوه‌های بصری پیچیده مانند اضافه کردن بافت و ساختار به لایه‌های اشیاء، ویدیوی پشت صحنه شامل فیلم برداری از حرکات انیمیشن صورت Dexter DeShawn هم می‌شود که بسیار جالب و حیرت انگیز است. همچنین قسمت‌هایی از فیلم برداری صحنه مرگ Jackie و جنگ V با دار و دسته‌ی DeShawn در این ویدیو نمایش داده شده است.

این ویدیو تنها گوشه‌ای از کار سخت و طاقت فرسای بازی سازی ( و همچنین تریلرسازی) را نشان می‌دهد اما مشاهده اینکه چطور همه این اتفاق‌ها مثل تکه‌های پازل کنار یکدیگر قرار می‌گیرند تا بازی آن‌گونه که ما می‌بینیم به دستمان برسد تجربه جالبی است. احتمالا هدف سازندگان بازی از انتشار این ویدیو صرفا جلب توجه مخاطبان بوده است و جزئیات بیشتر روند ساخت بازی را پس از انتشار خود بازی منتشر خواهند کرد تا جادوی بازی را از بین نبرد.

بازی Cyberpunk 2017 در تاریخ 16 آوریل 2020 منتشر خواهد شد و CD Projekt اعلام کرد مدتی پس از انتشار بازی حالت مالتی‌پلیر آن نیز عرضه می‌شود.

 

   

        

تگ ها:

Cyberpunk 2077 CD Projekt

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

SMART GAMER  | جمعه 22 شهریور 1398
خداییش عالی بود من که خیلی کیف کردم