5 میلیون نفر Dauntless را تجربه کرده اند

نویسنده: likethemonat دوشنبه 6 خرداد 1398

تنها چند روز است که Dauntless منتشر شده است و حالا این بازی که تا قبل از این چندان موفق نبود، اولین موفقیتش را تجربه کرد؛ تا کنون 5 میلیون نفر این بازی را تجربه کرده‌اند.

Dauntless ساخته استودیو Phoenix Labs قبل‌تر برای کاربران پلتفرم کامپیوتر قابل بازی بود و تنها چند روز است که برای فروشگاه Epic Games و کنسول‌های XBox و Playstation منتشر شده است. چند روز پیش Dauntless در حساب توییتر خود از اینکه 5 میلیون نفر این بازی را تجربه کرده اند ابراز خوشحالی کرده است.

این میزان دانلود برای Dauntless در این مدت کم عالیست و دلایل مشخصی نیز دارد. همانطور که در آخرین خبر Dauntless اشاره کردم، Dauntless به صورت کراس پلی قابل بازی است. یعنی کاربران پلتفرم‌های مختلف می‌توانند در بازی بایکدیگر همکاری کنند و از Dauntless لذت ببرند و چون Dauntless به صورت 4 نفره بازی می‌شود این قابلیت به نفع کاربران است و مشکل کسانی که می‌خواهند با یکدیگر بازی کنند اما پلتفرم‌های متفاوتی دارند حل می‌شود. به همین دلیل این میزان دانلود برای Dauntless می‌توانست قابل پیش‌بینی باشد.

Dauntless برای تمامی پلتفرم‌ها به صورت رایگان قابل بازی است و داستان بازی حول کشتن هیولاها می‌گردد. Dauntless جهان باز و RPG است و شما بعنوان بازیکن باید همراه با 3 بازیکن دیگر در پی کشتن هیولاهای متفاوت باشید و به یکدیگر کمک کنید. البته Dauntless قابلیت بازی تک نفره نیز دارد. همچنین Dauntless به Monster Hunter شباهت دارد و از نظر من به Horizon Zero Dawn نیز شباهت‌هایی دارد.

Dauntless

تگ ها:

Dauntless Epic Games

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.