در انتظار Death Stranding

نویسنده: likethemonat شنبه 21 اردیبهشت 1398

یکی از بازی‌هایی که گیمرها انتظارش را می‌کشند، Death Stranding ساخته هیدئو کوجیما می‌باشد که هنوز تاریخ دقیقی برای آن تعیین نشده است. Death Stranding اثری اکشن و جهان باز است.

کوجیما درباره ایده Death Stranding گفته است که در نوع خود فوق‌العاده است و به نوعی به اصل مفهوم ارتباط برمی‌گردد. در دنیای امروز که جهان به سمتی می‌رود ک تمام انسان‌ها بوسیله اینترنت به یکدیگر متصل هستند ارتباط میان انسان‌ها روز به روز رو به کاهش است. درواقع کوجیما در Death Stranding شما را مجبور به ایجاد ارتباط با دنیا می‌کند. شما تنها هستنید و باید سعی کنید با ایجاد ارتباط این انزوا و تنهایی را از بین ببرید. قطعا موارد دیگری در این بین وجود دارد، اما برقراری ارتباط مولفه اصلی Death Stranding می‌باشد. کوجیما ادعا می‌کند که ایده ای جدید به Death Stranding اضافه کرده است به این صورت که  زمانی که شما به بازی می‌پیوندید، همه افراد آن را با هم تجربه می‌کنند؛ به عبارت دیگر شما به Death Stranding متصل خواهید شد و به این ترتیب تمام افراد نیز به یکدیگر متصل خواهند شد. همچنین کوجیما از توضیحات بیشتر در مورد Death Stranding خودداری کرده است و گفته است که نمی‌خواهد با توضیحات بیشترش سونی را ناراحت کند.

طبق این توضیحات احتمال زیادی دارد که در Death Stranding انتظار یک جهان آنلاین را داشته باشیم و شاهد مسیر جدیدی باشیم. طبق گفته های کوجیما او دید مفهومی به Death Stranding دارد. درواقع او از مردم خواسته با تجربه‌ی Death Stranding، به زندگی‌های‌شان بیندیشند و عمیق‌تر به دنیا نگاه کنند یا یک قدم روبه عقب بردارند و با نگاهی دوباره به دنیا بگویند که بله، این ارتباط یا گسستگی در جهان است. تریلر منتشر شده از Death Stranding به نوعی گنگ است و داستان بازی مشخص نیست با اینحال کوجیما اطلاعات دیگری در دسترس عموم قرار نداده است و تاریخ انتشار هم هنوز مشخص نیست اما طبق شنیده ها روند ساخت Death Stranding رو به اتمام است. همچنین احتمال دارد Death Stranding برای Playstation5 نیز منتشر شود.

در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از Death Stranding را مشاهده کنید.

تگ ها:

Death Stranding کوجیما

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.