بازی Tom Clancy’s the Division 2: پرفروش‌ترین بازی سال 2019 تاکنون

نویسنده: gojira شنبه 29 تیر 1398

براساس گزارش اقتصادی یک چهارم اول سال Ubisoft این ناشر-سازنده دارای پرفروش ترین عنوان سال تا حال حاضر است.

این گزارش نشان می‌دهد Division 2 پرفروش‌ترین بازی سال جاری است. این گزارش براساس منابع زیادی تکمیل شده و برپایه فروش کلی و در همه‌ی پلتفرم‌ها است. برخلاف این که Ubisoft اعلام کرد Division 2 بر روی کنسول‌ها انتظارات را برآورده نکرده، این بازی فروش بسیار خوبی در PC داشت و حدودا 10 برابر بازی اول فروخت.همینطور استقبال بازیکنان از season pass هم چشم گیر بوده است.

احتمالا دلیل این موفقیت تلاش تیم سازنده Division 2 برای ایجاد رابطه‌ای تنگاتنگ و صمیمانه با جامعه بازیکنان به همراه بروزرسانی مرتب و پیوسته‌ی بازی بوده است. جدیدترین بروزرسانی شامل تغییر در مراحل تحقیقات مخصوص بازی و رفع تعدادی از باگ‌ها می‌شود.

Dvision 2

به‌غیر از Division 2، کمپانی Ubisoft عملکرد بسیار خوبی در سال جاری داشته است. Watch Dogs Legion برنده و نامزد دریافت بیش از 65 جایزه در مراسم E3 امسال شد و همینطور عنوان Rainbow Six Siege  یکی از 10 بازی پرفروش پنج سال اخیر در صنعت بازی‌های رایانه‌ای است. براساس گزارش‌ها یوبیسافت در بهار امسال حدود 407 میلیون دلار فروش داشته است.

می‌توان فهمید که PC ، پلتفرم بسیار پردرآمدی برای یوبیسافت بوده، برخلاف کنسول‌ها که نتوانستند این آمار و ارقام را برای ناشر معروف بازی‌های رایانه‌ای تکرار کنند اما نمی‌توان از تاثیر بازار PS4 در موفقیت این شرکت چشم‌ پوشی کرد.

تگ ها:

Division 2

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.