بازی Dota 2 | اضافه شدن Event مخصوص Battle Pass و Immortal Treasure II

نویسنده: Alireza Shams شنبه 15 تیر 1398

با انتشار آخرین Update بازی Dota 2، پکیج Immortal Treasure II و بازی مخصوص صاحبان Battle Pass به نام Wrath of the Mo’rokai به این بازی اضافه شدن.

بازی Wrath of the Mo’rokai در قالب نقشۀ اصلی بازی Dota 2 انجام می‌شه که شما به عنوان یکی از Heroهای دو تیم باید سعی کنین بازیکن‌های حریف رو بکشین و Orbهایی رو که حمل می‌کنن، به خودتون اضافه کنین. این Orbها رو می‌تونین از نقاط مختلف زمین که روی مپ مشخص می‌شه و از داخل یه سری صندوقچۀ گنج به دست بیارین. با چند ضربه صندوق‌ها باز می‌شن و Orbها که به صورت گوی‌های برّاق طراحی شدن به اطراف پرتاب می‌شن. در نهایت با برد توی این بازی شما می‌تونین امتیازی بیشتری رو به دست بیارین که با توجه به سطح Battle Pass شما، اون را ارتقاء می‌ده.
البته این بازی در ابتدا با انتقادهایی هم روبه‌رو شده که علّت اون می‌تونه تشابه کاملش به خود بازی Dota 2 باشه. بازیکنای زیادی ادعا کردن که کمپانی Valve در قبال پول هنگفتی که از انتشار Battle Pass به دست آورده، تلاش چندانی برای طراحی این بازی نکرده و خیلی اجمالی از کنارش رد شده. خلاقیتی که قبلاً توی طراحی این نوع بازی‌های جانبی به کار می‌رفت، توی Wrath of the Mo’rokai دیده نمی‌شه و از طرفی، مدت زمان هر دست بازی، نسبت به یک بازی جانبی و Fun یه مقدار زیاد هست. در حال حاضر بازیکن‌ها نمی‌تونن بدون این‌که جریمه‌ای شامل حالشون بشه قبل از پایان بازی، اون رو ترک کنن.

بازی Dota 2 | انتشار Immortal Treasure II و بازی Wrath of the Mo'rokai

نکتۀ جذاب دیگه هم انتشار Immortal Treasure II بود که مثل همیشه با استقبال هوادارای بازی Dota 2 روبه‌رو می‌شه. این بسته شامل 10 ست و یک حلقۀ زینتیه که می‌تونین روی هر Heroیی که دوست دارین سوار کنین. Heroهایی که این ست‌ها براشون طراحی شده عبارتند از:
1-    Dazzle
2-    Timbersaw 2 Sets
3-    Grimstroke
4-    Pugna
5-    Warlock
6-    Luna 2 Sets
7-    Lion
8-    Ember Spirit
به نظر می‌رسه با انتشار Immortal Treasure II حجم جوایز مسابقات The International 2019 هم افزایش شدیدی رو شاهد باشه.
برای مشاهدۀ اخبار بیشتر در زمینۀ Gaming روی این‌جا کلیک کنید.
 

تگ ها:

Battle Pass Dota 2 Treasure Valve

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

Solo.Smile  | پنج‌شنبه 20 تیر 1398
سلام دنبال اسپانسر هستم دنبال گیمر میگردید؟