بازی Dota Underlords | انتشار Battle Pass جهت آزمایش امکانات جدید

نویسنده: Alireza Shams سه شنبه 11 تیر 1398

این کمپانی اعلام کرده است که Update بعدی بازی Dota Underlords روز پنجشنبه 4 جولای (13 تیرماه) در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

با این حساب، هواداران می‌توانند شاهد برقراری توازن بین اتحادها، اضافه شدن 3 آیتم جدید و بعضی امکانات ناشناختۀ جدید باشند.

با انتشار Patch جدید، از طریق Proto-Battle Pass شاهد یک سیستم جدید جهت مشاهدۀ پیشرفت‌ها خواهیم بود. هرچند کمپانی Valve هنوز اطلاعات دقیقی را در اختیار هواداران قرار نداده است،می‌توان حدس زد که شیوۀ کار این Battle Pass همانند بازی‌های دیگر مثل Fortnite، PUBG، Apex Legends و Dota 2 خواهد بود.

بازی Dota Underlords | انتشار Battle Pass

بر این اساس، بازی کردن در Dota Underlords و پشت سر گذاشتن چالش‌های آن، می‌تواند برای صاحبان Battle Pass قابلیت تغییر ظاهر Unitها و دیگر امکانات را به ارمغان بیاورد. احتمال دیگری که وجود دارد این است که Valve بخواهد این Battle Pass را با Battle Pass بازی Dota 2 پیوند بزند!
کمپانی Valve چندین Unit، آیتم و اتحاد را دستخوش تغییر کرده است و تلاش‌هایی را نیز جهت بهبود وضعیت اتصال پلتفرم‌های مختلف انجام داده است، دیالوگ‌های چندین شخصیت بهبود یافته و Kunkka و Medusa کمی ضعیف شده‌اند.
برای کسانی که با این بازی آشنایی ندارند خلاصه‌ای را ارائه می‌کنیم:
بازی Dota Underlords آخرین محصول کمپانی Valve است که پس از بازی Artifact که بازی کارتی Dota 2 محسوب می‌شد در دسترس عموم علاقه‌مندان قرار گرفته است. این بازی اقتباسی از بازی محبوب Auto Chess به حساب می‌آید که به عنوان یک بازی جانبی Dota 2 طراحی و معرفی شده بود.
با بازگشت The International (بزرگترین رویداد سال بازی Dota 2) در ماه آگوست (مرداد – شهریور) اخبار بیشتری در رابطه با این بازی‌ها به گوش خواهد رسید. در حال حاضر حجم جوایزی که برای مسابقات TI9 در نظر گرفته شده است از 25.5 میلیون دلار عبور کرده است و با توجه به این‌که 25% از تراکنش‌های Battle Pass به این مبلغ اضافه می‌شود، افزایش این عدد به مبالغ بیشتر چندان دور از انتظار نیست!
برای مشاهدۀ اخبار بیشتر در زمینۀ Gaming روی این‌جا کلیک کنید.
 

تگ ها:

Dota 2 Dota Underlords Mobile Valve Battle Pass

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.