آپدیت جدید Dota Underlords| اضافه شدن battle pass 

نویسنده: gojira دوشنبه 24 تیر 1398

بازی Dota Underlords که توسط شرکت Valve از روی مد معروف Dota 2 ساخته شده به‌‌زودی برای همه بازیکنان بتای آن یک battle pass زودهنگام منتشر خواهد کرد.

تب بازی‌هایی با سبک Auto Chess همچنان ادامه دارد. Valve گفت این battle pass به بازیکنان اجازه می‌دهد پرچم‌های خاص، شکلک، آواتارهای متفاوت و یک تخته‌‌ی جدید با بازی کردن و انجام چالش‌های روزانه و هفتگی آزاد کند. اما تفاوت این بتل پس آزمایشی بودن آن است و با بازی اصلی تفاوت خواهد داشت.

underlords

«مانند بسیاری از جنبه‌های بتا، بتل پس ابتدایی برای تیم سازنده‌ی Underlords یک تجربه و روندی برای یادگیری است تا با دریافت بازخورد از بازیکنان مشکلات احتمالی وتغییرات مورد نیاز را انجام دهند تا بتل پس فصل اول را بر این اساس منتشر کنند.»

تخته‌ی جدید sunbreeze نام دارد و در مرحله‌ی پنجم بتل پس آزاد می‌شود. و آنطور که Valve می‌گوید برای بازیکنانی است که می‌خواهند دشمنان خود را در روشنایی روز شکست دهند و یک تغییر مناسب برای حال و هوای کمی تکراری نقشه‌های بازی است.

شما می‌توانید با فرستادن بازخورد خود به Valve در شکل دادن به بازی اصلی سهیم شوید. همچنین می‌توانید از اینجا ترکیب‌های قدرتمند بازی را ببینید تا مهارت خود را در این بازی اعتیادآور افزایش دهید.

تگ ها:

dota underlords battle pass

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.