بالاخره Underlord به بازی Dota Underlords می‌آید

نویسنده: Han Solo چهار شنبه 30 مرداد 1398

چند ماهی از انتشار نسخه بتای بازی Dota Underlords می‌گذرد و من با وجود اینکه ساعت‌ها وقت روی این بازی گذرانده‌ام، هنوز نمی‌دانم Underlord چیست. دلیل آن هم این است که شرکت Valve، سازنده این بازی هنوز شخصیت Underlord که نام بازی هم از او الهام گرفته شده است را به Dota Underlords اضافه نکرده است.

امروز Valve در بیانیه‌ای از برنامه‌های آینده‌اش برای Dota Underlords و انتشار نسخی اصلی آن خبر داد.

طبق گفته این شرکت در پستی در Steam، طی چند هقفته آینده، بازی Underlords دچار تغییرات جدیدی خواهد شد: یک حالت دونفره که به بازیکنان اجازه می‌دهد تیم‌های دوتایی تشکیل بدهند و با سه تیم دیگر رقابت کنند، تغییراتی در سیستم UI بازی، اضافه شدن Heroهای و Allianceهای جدید و البته اضافه شدن Underlord!

Underlord

برخلاف بازی Teamfight Tactics:Little Legends در بازی League of Legends که بازیکن می‌تواند با Damage وارد کردن به دیگر بازیکنان HP اضافه کسب کند، احتمالا Underlords همچنان  با سیستم Last Man Standing باقی می‌ماند (آخرین نفری که باقی می‌ماند برنده است.) با اینحال شرکت Valve هنوز صحبتی در اینباره نکرده و صرفا گفته است:" تیم توسعه دهندگان این بازی نسبت به انتشار این حالت جدید بسیار هیجان زده اند چرا که Underlords نقشی اساسی در روند بازی خواهند داشت و ما فکر می‌کنیم یک لایه جدید و جالبی به استراتژی هر مسابقه اضافه خواهد کرد."
Valve همچنین مطالبی درباره محتوای آپدیت جدید و تغیییرات احتمالی خبر داد و گفت امیدواریم بازی را در راستای بهبود تجربه این بازی هدایت کند اما هدف اصلی اضافه کردن قابلیت‌های جدید به فصل اول بازی Dota Underlords و در نهایت تبدیل شدن این نسخه به یک بازی battle pass کارآمد است.
"معمولا پس از پایان بیانیه صحبت‌ها تمام می‌شود اما با توجه به جامعه گیمرها احتمال نشر اخبار دیگری در آینده را می‌دهیم." Valve در ادامه اضافه کرد:" فصل 1 آپدیتی است که در آن بازی Dota Underlords از حالت بتا خارج شده و بصورت رسمی منتشر می‌شود، پس باید انتظار اضافه شدن ویژگی‌های جدیدی مانند battle pass پیشرفته‌تر و حضور City Crawl را داشته باشیم. گوش به زنگ باشید."
تجربه شخصی خودتان از بازی Dota Underlords و نظراتتان درباره آپدیت‌های پیشنهادی را با ما به اشتراک بگذارید.

تگ ها:

Dota Underlords Dota 2 Valve Underlord

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

SMART GAMER  | چهار شنبه 30 مرداد 1398
از این نوع بازیا دارن زیاد میشن ولی تا وقتی که بازی هایی همچون در سبک بتل رویال وجود دارند من فکر نمیکنم که بتواند به پای آنها برسد.