بازی Dota 2 | پیچیدگی‌های Patch 7.22 و چالش‌های آن

نویسنده: Alireza Shams شنبه 4 خرداد 1398
در قالب این متن سعی کرده‌ایم توجه شما را به برخی از مهم‌ترین تغییرات بازی Dota 2 در Patch 7.22 جلب کنیم.

در ابتدا باید به این موضوع توجه کنیم که برای اولین بار در تاریخ بازی Dota 2 (با احتساب Dota در بازی Warcraft III: Frozen Throne)، همۀ Heroها می‌توانند از خواص Aghanim’s Scepter مختص خودشان بهره‌مند بشوند. می‌شود اذعان کرد که برای بار اول مساوات به طور کامل در جانب Itemها رعایت شده.
بعد از این‌که Roshan برای بار دوم کشته شد، بازیکن‌ها باید آمادۀ سومین Roshan باشند، چون ممکن است علاوه بر Aegis و Cheese یک Refresher Shard یا یک Aghanim’s Scepter نصیب آن‌ها بشود. در ضمن چهارمین Roshan، علاوه بر Aegis و Cheese، یک Aghanim’s Scepter و Refresher Shard را هم به ارمغان می‌آورد. پس می‌شود نتیجه گرفت که نقش Roshan تعیین‌کننده‌تر از قبل است.
مبحث Wards هم دستخوش تغییر شده و با کاهش قیمت هر دو نوع Observer و Sentry، خریداری این Wardها آسان‌تر از قبل شده است. البته لازم به ذکر است که از این به بعد در خریداری Sentry Wards با محدودیت مواجه خواهیم بود و باید آن‌ها را به صورت هدفمند مصرف کرد.

بازی Dota2 | تغییرات مربوط به Patch 7.22

افزایش XP دریافتی از Deny کردن Creepها و به دست آوردن Kill Streakها و همچنین سخت‌تر شدن مسیر رسیدن به Level 25 به Coreها این وظیفه را ابلاغ می‌کند تا با کمترین میزان مرگ و میر، به دنبال فضا برای Farm باشند که باید توسط Supportها و دیگر اعضای تیم در اختیارشان قرار بگیرد.
با توجه به تغییر رفتار Towerها در هنگام استفاده از Glyph، احتمالاً شاهد تغییر عادت‌های تیم‌های مطرح و بعضاً بازیکن‌های Public جهت Push دادن باشیم. در ضمن نحوۀ Item Build تیم‌ها هم با توجه به تضعیف HP Regen در Itemهای مختلف دستخوش تغییر خواهد شد.
در انتها باید به بازگشت IO و اضافه شدن Mars به Captains Mode اشاره کنیم که بعد از تغییراتی در کارکرد این دو Hero، رخ داد.
با مراجعه به صفحۀ اخبار وبسایت واج می‌توانید از دیگر اخبار مرتبط با بازی‌های مورد علاقه‌تان با خبر شوید.

تگ ها:

Dota2 Patch 7.22 Valve Dota

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.