Dota 2 | تاریخ برگزاری مراحل (The International 2019 (TI9 اعلام شد

نویسنده: Alireza Shams سه شنبه 28 خرداد 1398
پیرو سنت هر ساله‌ی بازی Dota 2 در پایان تمامی تورنومنت‌های DPC شاهد برگزاری The International یا به اختصار،  TI خواهیم بود.


پس از قهرمانی تیم NIP به رهبری PPD، کاپیتان با تجربۀ این تیم در فصل دوم تورنومنت StarLadder ImbaTV Dota 2 Minor که با غلبه بر تیم Alliance به دست آمد، کمپانی Valve زمان برگزاری مراحل مختلف The International 9 را اعلام کرد.
به دنبال تصمیمات Valve، مرحلۀ ماقبل مقدماتی این مسابقات از تاریخ 3 تا 7 جولای (12 تا 16 تیر ماه) و پس از آن مرحلۀ مقدماتی نیز در بازه‌ی 8 تا 15 جولای (17 تا 24 تیر ماه) برگزار خواهد شد.
بر اساس برنامه‌ریزی‌های قبلی، از دوازده تیم به صورت مستقیم برای حضور در TI9 دعوت به عمل می‌آید که تا این لحظه هشت تیم صعود خود را قطعی کرده‌اند. تیم‌های Virtus Pro، Team Secret، Evil Geniuses، Vici Gaming، PSG.LGD، Fnatic، Team Liquid و Ninjas in Pyjamas به عنوان تیم‌های راه یافته به مرحلۀ اصلی TI9 شناخته می‌شوند که پس از اتمام تورنومنت Epicenter در تاریخ 30 جولای (9 تیر ماه) در کنار چهار تیم بعدی جدول DPC به انتظار اتمام مسابقات انتخابی TI9 و مشخص شدن باقی رقبا خواهند نشست.

Dota 2 | تاریخ برگزاری مراحل The International 2019 (TI9)


تیم‌هایی که علاقه‌مند به حضور در The International 9 هستند می‌توانند با حضور در مسابقات مقدماتی منطقه‌ای، شانس خود را برای حضور در این تورنومنت بزرگ امتحان کنند. مناطق مختلف جغرافیایی که برای کسب سهمیه به رقابت می‌پردازند عبارتند از: چین، جنوب شرق آسیا، کشورهای مستقل مشترک‌المنافع، اروپا، آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی.
 این تورنومنت از دو بخش گروهی و حذفی تشکیل شده است که در ابتدا 18 تیم شرکت‌کننده را در دو گروه 9 تیمی جای می‌دهد. تیم‌ها با هم‌گروهی‌های خود به رقابت می‌پردازند و در پایان ضعیف‌ترین تیم هر گروه از دور مسابقات کنار می‌رود. در ادامه و با آغاز مرحلۀ دو حذفی، تیم‌ها با توجه به عملکردی که به جا گذاشته‌اند در براکت‌های بالا و پایین قرار می‌گیرند.
تیم‌های مدعو پس از پایان تورنومنت Epicenter در پایان فصل 2018/2019 در جریان چگونگی آمادگی برای حضور در TI9 قرار خواهند گرفت. پیش‌بینی می‌شود با توجه به محبوبیت Dota 2 در کشور چین و به فروش رفتن تمامی بلیت‌ها درتنها 53 ثانیه پس از در دسترس قرار گرفتن، شاهد یکی از جذاب‌ترین مسابقات تمام ادوار The International باشیم. این مسابقات در سالن فوق‌العاده مجهز Mercedes-Benz Arena در شانگهای برگزار خواهد شد و ظرفیت میزبانی از 18هزار هوادار را نیز داراست.
علاقه‌مندان می‌‍توانند از تاریخ 15 تا 18 آگوست (24 تا 27 مرداد ماه) مرحلۀ گروهی و از تاریخ 20 تا 25 آگوست (29 مرداد ماه تا 3 شهریور ماه) مرحلۀ حذفی این مسابقات را تماشا کنند.


برای مشاهدۀ اخبار بیشتر در زمینۀ Gaming روی این‌جا کلیک کنید.

تگ ها:

TI Dota2 The International

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.