تغییر در قوانین تورنومنت‌های Minor و Major

نویسنده: Milad سه شنبه 24 اردیبهشت 1398
از تورنومنت Starladder Ukraine Minor، دو تیم به تورنومنت EPICENTER Major راه پیدا می‌کنند.

برخلاف تورنومنت‌های قبلی Minor فصل 2018 – 2019 DPC، 2 تیم به آخرین تورنومنت Major فصل یعنی EPICENTER Major در مُسکو راه می‌یابند.
DPC فصل 2018 – 2019، در حالی که چیزی به آخرین مسابقات Minor و Major فصل نمونده، در قوانین تورنومنت‌ها تغییراتی ایجاد کرده. قهرمان تورنومنت Minor به عنوان یک پاداش خوب برای موفقیت‌هاش، به جایگاه فینال تورنومنت‌ Major دست پیدا می‌کنه.
تا الان به این شکل بوده که فقط یک تیم به این امتیاز می‌رسید. 15 تیم باید برای راه‌یابی به Major صعود می‌کردند (2 تیم از هر 6 Region، 3 تیم هم از Regionهایی که Valve مشخص کنه که یعنی اروپا، چین و آمریکای شمالی).
Valve برای آخرین Major این فصل، برنامه‌هاشو تغییر داده. این بار فقط اروپا و چین سهمیه‌ی اضافه دریافت می‌کنند و 2 سهمیه‌ی باقی مونده به قهرمان و نایب قهرمان Starladder Ukraine Minor می‌رسه.

توییت EPICENTER در مورد تغییر قوانین

توییت EPICENTER در مورد تغییر قوانین

این به این معنیه که اگه تیم‌های شرکت کننده در Minor امتیاز‌های بیشتری کسب کنند و به جمع 12 تیم برتر DPC leaderboard برسن، شانس بیشتری برای حضور در بازی‌های جهانی TI9 خواهند داشت.
تورنومنت Starladder Ukraine Minor بین 10 تا 16 ژوئن برگزار می‌شه.
مرحله‌ی گروهی تورنومنت EPICENTER Major به این شکل که در مرحله‌ی حذفی  upper bracket و lower bracket تیم‌ها به صورت 2 حذفی رقابت می‌کنند، قراره بین 22 تا 23 ژوئن برگزار بشه. مرحله‌ی حذفی از 24 ژوئن شروع می‌شه و فینال مسابقات بین 28 تا 30 ژوئن برگزار می‌شه. تورنومنت EPICENTER در استادیوم  VTB Ice Palace رقم می‌خوره.

استادیوم VTB Ice Palace

استادیوم VTB Ice Palace


برای خرید بلیط‌ها به وبسیات خرید بلیط EPICENTER مراجعه کنید.

تگ ها:

Major Minor Dota 2 EPICENTER Starladder

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.