Ed Boon از ظاهر جدید Sindel در Mortal Kombat 11 رونمایی کرد

نویسنده: likethemonat شنبه 22 تیر 1398

تعدادی کاراکتر جدید قرار است به Mortal Kombat 11 اضافه شوند که یکی از آن‌ها که قرار است در بسته الحاقی Kombat Pass حضور داشته باشد، کاراکتر قدیمی دنیای Mortal Kombat یعنی Sindel است. 

Sindel یکی از کاراکترهای قدیمی دنیای Mortal Kombat است که ملکه سابق Outworld بوده و همه اورا با موهای خاکستری‌اش می‌شناسیم، قرار است در لیست کاراکترهای Mortal Kombat 11 قرار بگیرد. خالق Ed Boon،Mortal Kombat در صفحه توییترش از حضور ملکه قدیمی رونمایی کرده که ظاهری که از آن منتشر شده شبیه یک undead است. مانند بسیاری از جنگجویان Sindel، Mortal Kombat بهترین شانس را نداشت. قلمرو او توسط Shao Kahn تصرف شد، شوهرش به قتل رسید و فرزندش به دست آدم نامناسبی سپرده شد. اما این پایان داستان Sindel نبود. او به زندگی بازگردانده شد، مغزش شستشو داده شد و به عنوان ملکه Shao Kahn انتخاب شد. اما مدتی بعد Sindel بدست Nightwolf کشته شد. 

در تیزر منتشر شده از رونمایی ظاهر Sindel اینطور قضاوت می‌شود که او قرار است جسدی شیطانی متحرکی باشد. هنوز نمی‌دانیم Sindel با چه تکنیک و ویژگی‌هایی قرار است در بازی حضور داشته باشد اما اگر به یاد داشته باشید در نسخه‌های قبلی Mortal Kombat، موهای او نقش صلاح داشتند که در مبارزات به او کمک می‌کردند و احتمال دارد در Fatality او نقشی داشته باشند. همچنین احتمال داشتن ویژگی پرواز نیز در او وجود دارد. 

 بسته الحاقی Kombat Pass در بازی Mortal Kombat 11 قرار است تعدادی از کاراکترهای شناخته شده دنیای Mortal Kombat و کاراکترهای مهمان را در خود داشته باشد که در آخرین خبر منتشر شده از توییتر Ed Boon، قرار است کاراکتر بعدی مورد انتظارمان بانو Sindel باشد.

sindel

 

معرفی کاراکترهای جدید Mortal Kombat | قسمت دوم: Kollector

معرفی کاراکترهای جدید Mortal Kombat | قسمت اول: Kronika

تگ ها:

Mortal Kombat 11 mortal-kombat

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.