تشکیل پروندۀ قضایی برای Epic Games

نویسنده: Alireza Shams شنبه 19 مرداد 1398

کمپانی Epic Games این بار با چالشی جدید در رابطه با Fortnite روبه‌رو شده است.

به دنبال نفوذ هکرها به سیستم امنیتی Epic Games که به دستیابی آن‌ها به اطلاعات شخصی بازیکنان Fortnite در سال 2018 منجر شد، گروهی از وکلای کارکشته به رهبری "فرانکلین د. آزار" مدعی شده‌اند که Epic در راستای حفاظت از حساب‌های شخصی مخاطبین Fortnite، کوتاهی کرده است.
بر اساس بیانیۀ این وکلا، بازیکنان Fortnite دچار ضربۀ مشخصی از سمت Epic Games شده‌اند که امنیت کارت‌های اعتباری آن‌ها را به خطر انداخته است. برخی با تلاش خودشان موفق به جلوگیری از صدمات جدی‌تر شده اند و تلاش کافی از سمت Epic Games برای پیش‌گیری از وقوع این اتفاق رخ نداده است. 

تشکیل پروندۀ قضایی برای Epic Games


بنابراین، بازیکنان Fortnite ضمانتی مبنی بر حراست از حریم حساب‌های شخصی خود دریافت نمی‌کنند و ممکن است درخواست‌هایی در ارتباط با امنیت اموال خود از Epic Games داشته باشند که راه به جایی نمی‌برد. 
اولین باری که Epic Games متوجه وجود یک اشکال در سیستم امنیتی بازی Fortnite شد، ماه ژانویه یعنی 2 ماه بعد از آشکار شدن یک باگ بود. این خلاء امنیتی باعث به خطر افتادن اطلاعات میلیون‌ها کاربر Fortnite شد. این روش هک، از کاربر درخواست می‌کند روی یک لینک کلیک کند و در صورت همکاری کاربر، تصویر نام کاربری و رمز عبور او را به دست می‌آورد.
برای مشاهدۀ اخبار بیشتر در زمینۀ Gaming روی این‌جا کلیک کنید.
 

تگ ها:

Fortnite Epic Games Hack

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

SMART GAMER  | شنبه 19 مرداد 1398
همیشه هر شرکتی که باشه با اون عظمتش مشکل داره چه اپل باشه چه مایکروسافت باشه و چه اپیک من نمیدنم چرا به خودشون این زحمتو نمیدن یه مرکزی برای شرکتشون درست کنن که باگ های امنیتی رو پیدا کنه یا حتی اگه داشته باشن اصلا از گروه خوبی تشکیل نشده که انقدر باگ پیدا میشه و لو میرن