ESL One هامبورگ میزبان مسابقات قهرمانی جهانی Clash of Clans خواهد بود

نویسنده: Han Solo پنج‌شنبه 13 تیر 1398

ESL One هامبورگ یک تورنومنت دیگر را به لیست مسابقات مورد انتظار خود اضافه کرد  و از برگزاری مسابقات جهانی Clash of Clans در آخر هفته خبر داد.

این رویداد روز 25 اکتبر در ورزشگاه Barclaycard شروع می‌شود.
جریان از این قرار است که در ماه فوریه مسئولین ESL اعلام کردند که قرار است مسابقات قهرمانی جهانی Clash of Clans با مسابقات آنلاین ماهیانه از ماه مارس شروع شود و فینال تورنومنت تا قبل از شروع مسابقات Dota 2 تمام می‌شود.
معاون ارشد بخش تولید ESL درباره اضافه کردن Clash of Clans به این رویداد گفت: " ما در ESL تمایل داریم همبستگی همگانی بواسطه بازی، بدون در نظر گرفتن پلتفرم، بازی یا وسایل به تصویر بکشیم. ورزش‌های الکترونیکی موبایل نه تنها موضوع پرطرفداری محسوب می‌شود، بلکه به وضوح در شکل‌دهی به این صنعت سهیم است. درحال حاضر بازی‌های موبایل عضو ناگزیر ورزش‌ الکترونیکی شده است و حمایت از این بخش جدید از صفر تا صد برای ما افتخارآمیز است."

مسابقات Clash of Clans

مسابقات جهانی شامل 6 تیم مقدماتی و 2 گروه مستقل است که برای جایزه 1 میلیون دلاری با هم رقابت می‌کنند. شرکت‌کنندگان مستقل توسط جامعه Clash of Clans انتخاب خواهند شد.
رئیس شرکت Supercell، شرکت سازنده Clash of Clans، هم درباره این رویداد گفت:" بازیکنان بازی Clash of Clans بیش از هفت سال است که مهارت‌های خود را در این بازی امتحان می‌کنند، و حالا این شانس را دارند که مهارت‌های خود را در سطح جهانی برای رسیدن به مقام بهترین گروه Clash of Clans به چالش بکشند. ما تلاش می‌کنیم بازی‌هایی برای طرفداران خود خلق کنیم که بتوانند سال‌های زیادی از آن‌ها لذت ببرند. همکاری ما با ESL، که رکورد دار برگزاری تورنومنت‌های ورزش‌های الکترونیکی است، تجربه یک فضای رقابتی جدید را برای جامعه Clash of Clans ایجاد می‌کند تا بازیکنان ما راه‌های جدیدی برای بازی، تماشا و شرکت در هیجان Clash of Clans پیدا کنند.

مسابقات Clash of Clans

ESL Oneهامبورگ میزبان اولین مسابقات آفلاین Dota Underlords نیز خواهد بود. این بازی، ساخته شرکت Valve از نسخه Dota Auto Chess، در تاریخ 14 ژوئن رونمایی شد و برای اولین دوره مسابقات LAN آن جایزه 4400 دلاری قرارداده شده است.
با این حال، مهم‌ترین اتفاق این رویداد آلمانی بازی Dota 2 خواهد بود. 12 تیم برای سهم 300 هزار دلاری خود از این رقابت به هامبورگ می‌روند.

تگ ها:

Clash of Clans ESL One

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

Solo.Smile  | پنج‌شنبه 20 تیر 1398
سپانسر میخام گیمر میخایید؟