مراسم اهدای جوایز Esports 2019 در استادیوم Arlington برگزار می‌شود

نویسنده: Han Solo شنبه 22 تیر 1398

چهارمین مراسم Esports Awards روز 16 نوامبر، در Esports Studiom Arlington برگزار می‌شود.

از تغییرات اعمال‌شده به این مراسم در سالن جدید Arlington ، تگزاس، این است که عموم افراد برای اولین بار می‌توانند بلیط ورود به مراسم را خریداری کنند.

Esports Stadium Arlington

مراسم Esports Awards هرساله در شهر لندن برگزار می‌شد و امسال اولین سالی است که در یکی از ایالت‌های آمریکا برگزار می‌شود.

جاناتان اوثون، رئیس Esports Stadium Arlington درباره برگزاری این مراسم گفت:" ما بسیار هیجان‌زده‌ایم و باعث افتخار ما است که این موقعیت برای برگزاری مراسم Esports Awards برای سه سال آینده نسیب‌مان شده است. با برگزاری این مراسم در این سالن، یک قدم به هدف اصلی خود و تبدیل شدن به قطب اصلی ورزش‌های الکترونیکی در آمریکای شمالی نزدیک می‌شویم. اگر برگزاری معتبرترین مراسم esports دنیا را برعهده نداشتیم، نمی‌توانستیم خودمان را معتبرترین سالن esports خطاب کنیم."
مسئولین Esports Awards، استادیوم Arlington، The Koyo Store، Touch of Ginger و Secretlab را بعنوان شرکای خود انتخاب کردند و همان‌طور که اوثون گفت، قرار است این مراسم به‌مدت سه سال در استادیوم Arlington برگزار شود.
تام مرسی، مدیرعامل و یکی از پایه‌گذاران Esports Awards درباره تغییر مکان این مراسم گفت:" همه افراد شهر Arlington بسیار مهمان‌نواز هستند و ما در خانه جدید Esports Awards احساس راحتی می‌کنیم و قصد داریم بزرگترین و بهترین مراسم Esports Awards تا امروز را برگزار کنیم. باعث افتخار است که در چنین شهری با روحیه ورزشی بالا مراسم اهدای جوایز را برگزار کنیم. مخاطبان ما بهتر است خودشان را برای چند سورپرایز در مراسم Esports Awards امسال آماده کنند." 
 

تگ ها:

Esports Awards Esports

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.