تیم Evil Geniuses قهرمان 2018 مسابقات CWL از Call of Duty خداحافظی می‌کنند

نویسنده: gojira پنج‌شنبه 3 مرداد 1398

Evil Geniuses تیم esports مسابقات CWL اعلام کردند که دیگر به صورت حرفه‌ای در مسابقات Call of Duty شرکت نخواهند کرد.

این تیم که قهرمان مسابقات Call of Duty world league در سال 2018 شد و در فصل جنگ جهانی دوم این رقابت‌ها مقام اول را به دست آورد در وبسایت خود در رابطه با آینده شرکت در مسابقات اعلام کرد که در سال 2020 دیگر در این رقابت‌ها شرکت نخواهد کرد.

این اتفاق با توجه به اینکه آن‌ها همین سال پیش قهرمان مسابقات شدند بسیار تعجب آور بود. « ما از شرکت در مسابقات COD با نام Evil Geniuses بسیار لذت بردیم ولی متاسفانه در مسابقات بعدی سال 2020 لیگ CWL pro یا مسابقات دیگر این چنینی شرکت نخواهیم کرد.»

evil geniuses

«ما به تمام تلاشی که برای شرکت در این مسابقات انجام دادیم و نتایجی که در این بازه‌ی زمانی گرفتیم بسیار مفتخریم.» آن‌ها همچنین اضافه کردند:« تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا مطمئن شویم بازیکنان و کارکنانمان بتوانند در آینده طی فرصت‌های دیگر در مسابقات COD شرکت کنند.»

این بیانیه در مورد دلایل این تصمیم توضیح خاصی نداد اما بعضی گمانه‌زنی‌ها در فضای مجازی اتفاق افتاد مثلا اینکه هزینه‌ی سهمیه‌ی شرکت در این مسابقات به 25 میلیون دلار رسیده است. با توجه به بعضی آمار‌ها از بازدید‌های Twitch به نظر می‌رسد محاسبه‌ی سود و زیان مالی در نهایت به این تصمیم ختم شده باشد. با توجه به این که در مسابقات سال جاری این تیم نتوانست موفقیت سال قبل را تکرار کند به نظر می‌رسد این منطقی‌ترین دلیل برای خداحافظی از مسابقات باشد.

تگ ها:

Evil Geniuses CWL Call of Duty esports

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.