اولین دوره مسابقات Farming Simulator League در نمایشگاه FarmCon برگزار خواهد شد

نویسنده: Han Solo شنبه 29 تیر 1398

مزرعه‌داران، موتور تراکتورهای خود را روشن کنید!

اولین فصل از مسابقات لیگ Farming Simulator آخر این ماه در نمایشگاه FarmCon، در تکنوپارک CLAAS در شهر Harsewinkel آلمان برگزار می‌شود. این مکان در تاریخ 27 و 28 جولای میزبان اولین تورنومنت رسمی Farming Simulator League، با جایزا 11 هزار یورویی، خواهد بود.

Farming Simulator

اگر در این مسابقات شرکت نمی‌کنید اما به شبیه سازی مزرعه‌داری علاقه دارید، می‌توانید مسابقات را بصورت زنده از کانال توئیچ Giants Software و Focus Home Interactive دنبال کنید.
در این تورنومنت، ترکیبی از تیم‌های ثبت نام کرده و تیم‌های برگزیده توسط اسپانسرهای مسابقات مانند Komatsu Forest و Trelloborg، تولیدکنندگان ابزارآلات مزرعه‌داری، با هم به رقابت می‌پردازند.
حتی برای کسانی که تمام عمرشان در مزرعه زندگی کرده‌اند، تصور مسابقات رقابتی مزرعه‌داری کار سختی است. اما برای لیگ Farming Simulator در مجموع 250 هزار یورو جایزه تعریف شده است، که هیجان این رقابت را بیشتر می‌کند. در پایین می‌توانید تریلری از فضای بازی را مشاهده کنید:

بازی Farming Simulator 19 تاکنون بیش از 2 میلیون نسخه فروش داشته است که بیشترین فروش شرکت فرانسوی Focus Home Interactive در 12 ماه گذشته بوده است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره Farming Simulator League و یا خرید بلیط به سایت رسمی بازی رجوع کنید.

تگ ها:

Farming Simulator esports

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.