آنچه در کنفرانس Square Enix در E3 گذشت; قسمت اول: Final Fantasy VIII Remastered

نویسنده: Han Solo پنج‌شنبه 23 خرداد 1398

در جریان کنفرانس خبری Square Enix در نمایشگاه E3 2019، نسخه ریمستر بازی Final Fantasy VIII برای طرفداران چشم انتظار معرفی شد.

یکی از مواردی که در کنفرانس خبری Square Enix  به‌ دفعات شاهدش بودیم، اعلام انتشار نسخه‌های ریمستر مختلفی از مجموعه Final Fantasy و Dragon Quest بود. Square Enix به درخواست هوادارانش گوش کرده و ریمستر یکی دیگر از خاطره‌انگیزترین نسخه‌های Final Fantasy را معرفی کرده است.
Final Fantasy VIII را می‌توان یکی از بهترین نسخه‌های سری فاینال فانتزی دانست که بازیکنان هدایت کاراکتر Squall Leonhart را برعهده می‌گیرند. Square Enix در کنفرانس خبری‌اش نسخه ریمستر این بازی را معرفی کرد. همچنین مشخص شد که ریمستر Final Fantasy 8 در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۱۹، برای نینتندو سوییچ، کامپیوتر، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه می‌شود. همچنین ویدیویی از بازی Final Fantasy 8 به‌ نمایش در آمد که صحنه‌های خاطره‌انگیزی از این بازی را نشان می‌داد.
یکی از نکاتی که Final Fantasy VIIIرا به یکی از بهترین نسخه‌های این سری تبدیل کرده است، روایت داستانی دوپهلو و درگیر کننده‌ای است ذهن بازیکنان را به‌چالش می‌کشد. قطعا وجود این نسخه ریمستر می‌تواند گزینه‌ی خوبی برای کاربران قدیمی باشد تا یک بار دیگر خاطرات خود را زنده کنند. تریلر منتشر شده از نسخه ریمستر Final Fantasy VII را می‌توانید در زیر ببینید.

 

تگ ها:

E3 2019 Final Fantasy VIII Square Enix

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.