Hulda: هیروی جدید بازی For Honor یک جنگجوی وایکینگ است

نویسنده: Han Solo چهار شنبه 2 مرداد 1398

فصل سوم بازی For Honor از ماه آینده شروع خواهد شد و مثل سه سال گذشته با شروع فصل جدید، آپدیت‌هایی به همراه یک هیروی جدید به بازی اضافه می‌شود.

Hulda، یکی از جنگجویان Jormungandr است که ورود کوبنده‌ای داشته است. تابحال معرفی هیچکدام از هیروهای For Honor به‌اندازه Hulda حماسی نبوده است. در پایین می‌توانید تریلری از معرفی Hulda را بیینید:

شرکت Ubisoft درباره این شخصیت گفت:" Jormungandrها وایکینگ‌هایی هستند که خود را تسلیم مار عظیم الجثه‌ای با همین نام کرده‌اند و نام او را روی بدن خود حک کرده‌اند. این قبیله توسط Hulda یا Gretar ( شخصیت مذکر Hulda ) هدایت می‌شود و هدف آن‌ها ازبین بردن نیروهای ضعیف‌تر قبل از ظهور Ragnarok است. آن‌ها معتقدند فقظ قوی‌ترین افراد باید برای نبرد نهایی باقی بمانند. Hulda و Gretar با استفاده از Hamarr، چکُشی قدرتمند، حریفان خود را در میدان نبرد از میان برمی‌دارند.

هنوز اطلاعات زیادی درباره Jormungandr منتشر نشده است اما بنظر می‌رسد قرار است با چکش‌های خود استخوان‌های زیادی را خرد کنند. شرکت یوبیسافت قرار است فردا در لایواستریم Warrior’s Den راجع به هیروی جدید و دیگر وقایع سال سوم، فصل سوم این بازی صحبت کنند که شامل یک نقشه جدید می‌شود.
هیروی Hulda از یکم آگوست برای دارندگان For Honor Year 3 قابل دریافت خواهد بود و بقیه افراد از 8 آگوست می‌توانند با پرداخت 15 هزار Steel این هیرو را بدست بیاورند. قیمت Year 3 سی دلار است و شامل آپدیت‌های فصل سوم می‌شود.
بازی For Honor هم‌اکنون برای پلتفرم‌های PC، Xbox One و PS4 موجود است. شما هم برای فصل جدید و هیروی جدید هیجان‌زده‌اید؟ نظر خود را با ما درمیان بگذارید.

تگ ها:

For Honor Ubisoft

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.