بتمن به بازی Fortnite می‌آید

نویسنده: Han Solo پنج‌شنبه 28 شهریور 1398

پس از حضور افتخاری شخصیت‌های مارول، NFL و Jordan اینبار قرار است بتمن به بازی Fortnite بیاید.

طبق اخبار منتشر شده از Dexerto، روز 21 سپتامبر روز بتمن خواهد بود و آپدیت v10.31 بازی فورتنایت شامل اشیاء مربوط به بتمن و تغییرات فاحشی در نقشه بازی می‌شود. بنظر می‌رسد Epic Games و DC تصمیم به همکاری با برگزاری یک رویداد با محوریت بتمن گرفته‌اند.

Batman in Fortnite

یکی از قدیمی‌ترین داده کاوان بازی فورتنایت به نام Lucas7Yoshi اعلام کرد که Tilted Town، یکی از جالب‌ترین مکان‌های موجود روی نقشه که، قوانین جهان واقعی در آن دچار تغییر می‌شود، دچار تغییراتی شده است و بجای غرب وحشی قالب آن به شهر Gotham با همان معماری گوتیک و پشت بام‌های بلند برای ظهور بتمن تبدیل خواهد شد.
در پایین می‌توانید نمایی از نقشه احتمالی Tilted Town، که توسط Lucas7Yoshi منتشر شده است را ببینید. همانطور که مشخص است حالت کلی این منطقه تغییر نکرده است.

Fortnite Map

علاوه بر تغییرات نقشه، سلاح‌ها و itemهایی با قالب بتمن مانند بومرنگ انفجاری بتمن (batarang) که روی بازیکنان فرود می‌آید یا به دیوارها می‌چسبد به بازی اضافه شده است. اگر نیروی دشمن از کنار این بترنگ رد شود منفجر می‌شود.

Batman in Fortnite

همچنین اسلحه چنگکی بتمن با همان کارایی تفنگ چنکگی معمولی Fortnite به بازی اضافه خواهد شد، با این تفاوت که هنگام استفاده از این تفنگ برای پرواز کردن شنل مخصوص بتمن روی شانه‌هایتان قرار می‌گیرد که بسیار مهیج است.

Batman in Fortnite

Lucas7Yoshi از اضافه شدن دو گلایدر بتمن، یک اسپری و یک صفحه loading منحصر به فرد خبر داد که احتمالا مربوط به ماموریت‌های ویژه رویداد بتمن می‌شود. در حال حاضر اطلاعاتی درباره skinهای جدید نداریم اما Lucas7Yoshi می‌گوید به احتمال 99% قرار است skin شخصیت بتمن زن و مرد به ما داده شود.

Batman in Fortnite

اخبار بیشتر درباره حضور شاهزاده سیاه‌پوش دنیای DC در بازی Fortnite و دیگر رویدادهای مهم فصل دهم این بازی بتل رویال را اینجا ببینید.

تگ ها:

Fortnite Batman Fortnite Season 10

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

SMART GAMER  | پنج‌شنبه 28 شهریور 1398
ای جوووونم