بازی Fortnite | پوسته‌های بیشتر از جان ویک لو رفت

نویسنده: Han Solo چهار شنبه 25 اردیبهشت 1398

همکاری Fotnite و John Wick هنوز به طور رسمی توسط Epic Games اعلام نشده است با این حال داده کاوان چالش‌های "Wick Bounty" را لو داده اند که در آن بازیکنان می‌توانند با به اتمام رساندن آن‌ها کت و چتر جان ویک را بدست بیاورند. همچنین مکان‌هایی مانند هتل Continental در Neo Tilted و خانه جان ویک در نزدیکی Paradise Palms به نقشه اضافه شده است.شما می‌توانید در اینجا اشارات دیگری که به John Wick شده است را ببینید.
وقتی بازیکن‌ها شنیدند که قرار است جان ویک به Fortnite  بیاید، تصور نمی‌کردند که skin جدیدی به بازی اضافه شود چراکه Tier 100 فصل سوم شبیه جان ویک است. در آپدیت v9.01 که امروز منتشر شد، lucas7yoshi_،یکی از داده کاوان، اولین کسی بود که skin جدید جان ویک را لو داد که در پایین می‌توانید آن را ببینید:

skinهای لو رفته از جان ویک در Fortnite

Fortnite x John Wick

Fortnite x John Wick

این skin از نوع Legendary است و در بخض توضیحات آن نوشته شده است:" هر تصمیم عواقبی دارد" .این skin با آسیب دیدن تغییر می‌کند(damage variant) و به شکل زیر می‌شود:

Fortnite x John Wick

یک LTM جدید(Limited Time Mode یا مدلی با زمان محدود) در دوره همکاری Fortnite و جان ویک به بازی اضافه خواهد شد که اینگونه توصیف شده است:" Wick Bounty یک قرار داد جدید منتشر کرده است.شما ممکن است سرسخت باشید ولی شکست ناپذیر نیستید.اگر 3 بار آسیب ببینید برای همیشه خواهید مرد.زنده بمانید و با کشتن دیگر شکارچیان سکه بدست بیاورید. اولین تیمی که به تعداد سکه مورد نیاز دست یابد برنده خواهد شد، اما مراقب باشید تا چه حدی پیشروی می‌کنید.کسانی که بیشترین سکه را دارند روی نقشه علامت گذاری می‌شوند و همه می‌توانند آن‌ها را ببینند."

چالش‌های لو رفته جان ویک در Fortnite

Fortnite x John Wick

پنج تا از این چالش‌ها را انتخاب کنید و انجام دهید تا reward بگیرید:

  • یک مسابقه از Wick’s Bounty را ببرید.(1 بار)
  • در مسابقات Wick’s Bounty شرکت کنید.(5 بار)
  • سکه مخصوص جمع آوری کنید.(120 تا)
  • با Combat Shotgun آسیب بزنید.(500 بار)
  • با Tactical Assault Rifle آسیب بزنید.(500 بار)

وسایل (back bling) لو رفته از جان ویک در Fortnite

یکی دیگر از داده کاوان، SkinTrackerCom ، یکی از وسایل (back bling) مربوط به skin جان ویک را لو داده است که سکه طلا است و در توضیحات آن نوشته شده "قدرت از وحدت می‌آید" هنگامی که شما 5 چالش را به پایان برسانید به شما سکه طلا داده می‌شود.این skin به احتمال زیاد در آیتم شاپ فروخته خواهد شد.

Fortnite x John Wick

یک skin لو رفته دیگر از جان ویک در Fortnite

تا این لحظه آخرین داده کاو، FireMonkeyFN ، توانسته است skin زنانه جان ویک را پیدا کند اما این skin هنوز کامل نشده است. به احتمال زیاد این لباس Sofia، شخصیت جدید فیلم John Wick خواهد بود که توسط Halle Berry بازی می‌شود.

Fortnite x John Wick

آیا شما هم به اندازه ما برای این همکاری هیجان زده و آماده اید؟

تگ ها:

fortnite season 9 john wick

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.