Dr.Lupo، استریمر افسانه‌ای فورتنایت، رکورد کمک‌های مالی به خیریه را شکست

نویسنده: Han Solo سه شنبه 4 تیر 1398

Dr.Lupo، استریمر معروف فورتنایت با جمع‌آوری 1 میلیون دلار کمک مالی برای ایونت خیریه GaurdianCon رکورد شکنی کرد.

چندی پیش Bungie، استریمر بازی Destiniy 2، توانست طی چهار ساعت استریم متداوم 400 هزار دلار برای ایونت GaurdianCon و به منظور کمک مالی به بیمارستان کودکان St. Jude پول جمع کند. هدف این ایونت جمع کردن 3 میلیون دلار برای کمک به این بیمارستان است و Bungie قبل از شروع این ایونت دست به‌کار شد.
این رقم رکورد سال گذشته Ben “Dr.Lupo”، استریمر بازی Fortnite، را که حدودا 50 هزار دلار بود شکست و امسال GuardianCon او را مسئول آخرین قسمت جمع‌آوری کمک مالی کرده است و بنظر می‌رسد کار درستی کرده باشد.
با چهار ساعت استریم Dr.Lupo نه تنها توانست رکورد پارسال خودش و رکورد جدید Bungie را بشکند، بلکه در مدت زمان 4.5 ساعت توانست 920 هزار دلار برای خیریه جمع کند که فقط کمی با هدف 1 میلیون دلاری او فاصله داشت، اما این رقم به نوبه خود دستاورد چشم‌گیری است.
مانند دیگر استریمرهایی که طبق هدف مقرر شده چهار ساعت برای GuardianCon کمک مالی جمع کرده‌اند، Lupo نیز نقشه‌هایی برای مهیج کردن این 4 ساعت و جذب کمک‌های خیرانه داشت. چالش‌های مرحله اول استفاده نکردن از سلاح‌ها یا قابلیت ساخت‌وساز در Fortnite بود، در مرحله بعد او به ازای پرداخت 350 هزار دلار از پسرش خواست Fortnite بازی کند و پس از آن همسرش به ازای 500 هزار دلار بازی Resident Evil را امتحان کرد. هدف نهایی او برای رسیدن به 1 میلیون دلار انجام رقص Pon Pon، رقص مخصوص Ninja، استریمر معروف بود که امسال نتوانست انجام بدهد اما اینکار را در برنامه چالش‌های سال آینده خود قرار داد.

استریم خیریه Dr.Lupo

آخرین ساعت استریم دیوانگی محض بود. اسم افراد مشهوری همچون Ninja، TimtheTatman و ItsmeJp به عنوان کمک کنندگان روی صحنه نمایان شد و خود Lupo هم 50 هزار دلار کمک کرد. تعدادی از خیرین ناشناس هم مبالغ هنگفتی بین 20 تا 40 هزار دلار پرداخت کردند، هیجان این استریم خیرانه به‌حدی زیاد بود که شرکت بیمه State Farm هم وارد عمل شد و 10 هزار دلار اهدا کرد.
بنظر می‌رسد این رویداد، بیشترین پول را در کوتاه‌ترین زمان جمع‌اوری کرده است، بطوری که در هر دقیقه از استریم Lupo حدودا 3400 دلار کمک می‌شده و در نتیجه Lupo توانسته از پارسال تا حالا بالغ بر 1 میلیون دلار کمک مالی برای این خیریه بخصوص جمع کند.
رویداد GaurdianCon توسط کارشناس تولید محتوای بازی Destiny، و چندین بازی دیگر، آغاز شد و قرار است تا 4 جولای در شهر اورلاندو در ایالت فلوریدا ادامه پیدا کند تا حتی پول بیشتری برای کمک به بیمارستان St.Jude جمع شود. ایو رویداد تبدیل به یکی از بزرگ‌ترین فعالیت‌های خیرخواهانه در کنار ایونت خیریه Awesome Games Done Quick شده است.

هایلایت‌هایی از لحظات حساس این استریم را می‌توانید در اینجا ببینید.

تگ ها:

Dr.Lupo Fortnite Streamer

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.