Glitch جدید فورتنایت اجازه می‌دهد بدون هیچ زحمتی برنده شوید

نویسنده: gojira شنبه 19 مرداد 1398

ربات جدید فورتنایت به نام B.R.U.T.E مشکلات مختلفی در فصل دهم فورتنایت به وجود آورده است که یک Glitch جدید یکی از این مشکلات است.

جدا از این موضوع که به نظر می‌رسد بازیکنان این ویژگی جدید را دوست ندارند. این ربات باعث ایجاد یک Glitch در بازی شده که تعجب برانگیزترین برد بازی یعنی برد به وسیله‌ی Storm را برای بازیکن به ارمغان می‌آورد. 
بازیکنی به نام Fallacy فیلم‌هایی از نحوه استفاده از این Glitch در اینترنت آپلود کرده است و برای استفاده از آن بازیکن به مکانی در مرز نقشه رفته و از آسیب Storm در امان می‌ماند. برای استفاده از این Glitch یک هم‌تیمی به همراه ربات و نارنجک دستی هم مورد نیاز است.

Fortnite mech

بعد از فرود آمدن بازیکنان باید یک ربات پیدا کرده و قبل از به وجود آمدن Storm آن را به لبه‌ی نقشه ببرند، سپس باید Health خود را تا مقداری خطرناک پایین بیاورند و پس از آن یک نارنجکی در همان نزدیکی انداخته، سریع وارد ربات شده و روی نارنجک بپرند. این کار باعث می‌شود بازیکن مصدوم شده و در این مرحله هم‌تیمی او باید به او کمک کند تا بلند شود.

وقتی بازیکن دوباره زنده شد باید دوباره وارد ربات شده، از پرتگاه به پایین بپرد و قبل از رسیدن به آب دکمه‌ی Self Destruct را بزند. در این مرحله از نظر منطقی ربات باید نابود شود و بدن بازیکن غیب می‌شود اما بازی فکر می‌کند بازیکن با 1000 واحد Health زنده است و عملا هیچ آسیبی نمی‌بیند و اگر در همین موقعیت بماند تیم‌های دیگر توسط Storm کشته شده و بازیکن در نهایت برنده‌ی بازی خواهد شد.

تگ ها:

Fortnite Glitch

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

SMART GAMER  | شنبه 19 مرداد 1398
عجب!! ملت چه کارهایی رو کشف میکنن خخخخ