بازی Fortnite | لو رفتن Nexus Event در Loot Lake

نویسنده: Alireza Shams یکشنبه 8 اردیبهشت 1398

تعداد فایل‌های مرتبط با Event جدید توی آپدیت اخیر زیاد بود و به همین دلیل می‌شه اطمینان داشت که قراره شاهد یه Event جدید مثل “Blast Off” و “Butterfly” باشیم.

با اضافه شدن این فایل‌ها اون دسته از بازیکن‌ها که کنجکاوی بالاتری داشتن، مدت زمان زیادی رو به بررسی پرداختن و به نظر می‌رسه که قراره شاهد دو اتفاق بزرگ در Fortnite باشیم.
یکی از متخصصان این کار به اسم “FortTory” که به اطلاعات بیشتری دست پیدا کرده بود تصاویری رو از Nexus Event منتشر کرد که ماهیت کلّی این Event رو نشون می‌داد، هرچند قرار نیست این اتفاقات در محل نشون داده شده توی عکس اتفاق بیافته و هنوز چگونگی شرکت در این Event در هاله‌ای از ابهامه.


بازی Fortnite | تصاویر لو رفته از Nexus Event

 یک گوی بزرگ داریم که توسط شش ستون یخی احاطه شده که هر کدوم از اون‌‌ها یک Vaulted Item رو درونشون جا دادن که “Infinity Blade”، “Bouncers”، “Grapper”، “Tactical SMG”، “Drum Gun”، و “X4-Stormwing Plane” هستن. به نظر می‌رسه که قراره یه سیستم رأی‌گیری رو هم داشته باشیم که بازیکن‌ها بتونن به بازگشت یکی از Vaulted Itemها رأی بدن.

بازی Fortnite | مانیتورها در حال نمایش اطلاعات Nexus Event

در “Loot Lake” ساختمانی وجود داره که داخلش با 6 تا مانیتور رو‌به‌رو می‌شیم. یکی از مانیتورها در حال نمایش “Bouncers” هست و به نظر می‌رسه قراره باقی Itemها هم روی مانیتورهای باقی مونده به نمایش گذاشته بشن. روی تختۀ کنار نمایشگرها هم این عبارت نوشته شده: ((Vault???)). با توجه به این عبارت، نظریۀ ما هم قوّت می‌گیره. برای دیدن اخبار بیشتر در زمینۀ Gaming روی اینجا کلیک کنید.

تگ ها:

Nexus Event Loot Lake Item Event

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.