نبرد نهایی فصل نهم بازی Fortnite کم بیننده‌ترین رویداد توئییچ این بازی بود

نویسنده: Han Solo چهار شنبه 2 مرداد 1398

روز شنبه دفتر فصل نهم بازی Fortnite با یک نبرد حماسی روبات علیه هیولا بسته شد.

در این رویداد "Cattus" در مقابل  “Doggus” قرار گرفت و پس از یک مبارزه نفس‌گیر، Doggus در نهایت  توانست جمجمه Cattus را با شمشیرش متلاشی کند و پیروز میدان شود. بااینحال بنظر نمی‌رسد این مبارزه بینندگان را تحت تاثیر قرار داده باشد، بنظر می‌رسد فینال فصل نهم بازی بتل رویال Fortnite هیجان مورد نیاز برای جلب مخاطب زیاد نداشته است. بنا به گفته GitHyp، این نبرد یکی از کم بازدیدترین ایونت‌های فورتنایت در توئیچ بوده است.

Fortnite Season 9 finale

این سایت، که آمار پربازدیدترین بازی‌ها در توئیچ را بررسی می‌کند، نبرد بین روبات و هیولا ( که در پایین می‌توانید بخشی از آن را ببینید.) علی‌رغم انتظار زیاد بازیکنان، نتوانست به لیست پربیننده‌ترین لحظات فورتنایت در این پلتفرم راه پیدا کند.
اگرچه تعداد بینندگان این رویداد شش برابر آمار همیشگی بود و توانست 606 هزار بیننده جذب کند، بنظر می‌رسد محبوبیت بازی Fortnite نسبت به سال گذشته کاهش پیدا کرده است و پرتاب راکت در فینال فصل گذشته بازدید بیشتری داشته است.
با اینحال، طبق آمار سایت GitHyp، بازی بتل رویال شرکت Epic Games هنوز هم در لیست بیشترین بازی‌های مشاهده شده در توئییچ  در سال 2019 رتبه اول را دارد. بازی League of Legends و Grand Theft Auto V در این لیست پایین‌تر از Fortnite قرار دارند.

با نزدیک شدن به اولین رویداد جام جهانی Fortnite در هفته آینده در نیویورک، با جایزه 30 میلیون دلاری و جایزه 3 میلیون دلاری برای برنده تک‌نفره، می‌توان به بالا رفتن آمار بینندگان فورتنایت در توئییچ امیدوار بود.
حالا که سر و صدای فینال فصل نهم Fortnite تمام شده، لازم نیست برای مرحله بعدی این بازی زیاد صبر کنید. از یکم آگوست می‌توانید شاهد شروع فصل دهم این بازی باشید.

تگ ها:

Fortnite Epic Games Fortnite Season 9

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

SMART GAMER  | چهار شنبه 2 مرداد 1398
خداییش نبرد خیلی باحالی بود.