بازی Fortnite | مشکلات Unvaulting Event و نارضایتی بازیکنان!

نویسنده: Alireza Shams شنبه 14 اردیبهشت 1398
کمـپانـی Epic Games، سـازنـدۀ بـازی Fortnite اعلام کـرد کـه جهت دلـجویی از بازیکنـایی کـه نتونسـتـن نتیجـۀ Unvaulting Event رو تجربه کنن، در روزهای آینده Arcana Glider رو بهشون هدیه می‌ده.

کمپانی Epic Games اولین Event داخل بازی Fortnite از فصل هشتم این بازی رو با اسم “Unvaulting” برگزار کرد. در طول این Event، بازیکنا باید انتخاب می‌کردن که دوست دارن کدوم Vaulted Item به بازی برگرده. با اتمام رأی‌گیری و انتخاب Drum Gun به عنوان نظر اکثریت بازیکنا به بازی برگشتن تا شاهد آغاز فوران آتشفشان باشن. سنگ‌ها و گدازه‌های آتشفشانی که بر اثر انفجار به اطراف پرتاب شده بودن باعث تخریب Retail Row، Tilted Towers و همچنین تـرک‌ خـوردن کـوه یـخی در Polar Peak شدن.

بازی Fortnite | مشکلات Unvaulting Event

بـرگزاری این Event در بـازی Fortnite با مشـکلاتی از طـرف Epic Games روبـه‌رو بـود کـه در نتیجۀ اون تعداد زیادی از بازیکنا نتونستن در اون شرکت کنن. زمانی که ثانیه‌شمار بازی به صفر رسید هیچ اتفاقی نیافتاد و بازیکنا با غیب و ظاهر شدن‌های متوالی روبه‌رو شدن و نه می‌تونستن تیراندازی کنن نه هیچ کار دیگه و این طور به نظر می‌رسید که توی لابی گیر افتادن. کمپانی Epic Games تصمیم گرفت تا از بازیکنایی که نتونستن این Event رو به طور کامل پشت سر بذارن دلجویی کنه و به هرکدوم از اون‌ها یک Arcana Glider هدیه بده و پول کسایی که این Item رو خریداری کرده بودن در قالب V-Bucks پس بده. در ادامه مقرر شد تا بازیکنا بتونن یک بار دیگه این Event رو تجربه کنن.
برای مشاهدۀ اخبار بیشتر در زمینۀ Gaming روی اینجا کلیک کنید.
 

تگ ها:

Unvaulting Event Epic Item

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.