مسابقات Fortnite world cup-Warm ups

نویسنده: Ehsan "dArKy" Ajami یکشنبه 18 فروردین 1398

مسابقه آماده‌سازی (Warm-up) جام جهانی Fortnite این هفته در حال برگزاری است.

ما جدول رده بندی، زمانبندی و حسابهای Twitch که این مسابقات را پوشش می‌دهند برای شما آماده کردیم .
مسابقات آماده‌سازی هفتگی Fortnite برای جام جهانی 2019 که شامل جایزه $10,000,000 می باشد ، از هفته آینده شروع میشود.
به همین منظور برای آمادگی بازیکنان و جامعه Fortnite بازان ،Epic Games میزبان مسابقات آماده‌سازی $500,000 می‌باشد که این هفته برگزار می‌شود. اگه شما علاقه مند به دنبال کردن این دوره از مسابقات هستید، ما برای شما همه اطلاعات موردنیاز را در این پست جمع آوری کرده ایم.

جدول رده بندی مسابقات دستگرمی جام جهانی Fortnite

جدول رده بندی مسابقات $500,000 دستگرمی که تا آخر هفته کامل میشود در هر منطقه به شرح زیر است و این جدول یه مرور آپدیت خواهد شد. اگر نام برنده ها رو هم در سایت twitch سرچ کنید میتوانید با آنها بشتر آشنا شوید.

جدول رده بندی شرق آمریکا شمالی
 جدول رده بندی شرق آمریکا شمالی

 

جدول رده بندی غرب آمریکا شمالی

فعلا اطلاعاتی در این زمینه به دست نیامده است.

 

 جدول رده بندی اروپا
جدول رده بندی اروپا

جدول رده بندی برزیل
جدول رده بندی برزیل

جدول رده بندی اقیانوسیه

جدول رده بندی اقیانوسیه

 

جدول رده بندی آسیا

جدول رده بندی آسیا

 

زمان بندی مسابقات آماده‌سازی جام جهانی Fortnite

این مسابقات در طی 2 روز از شنبه  6 آوریل تا یکشنبه 7 آوریل برگزار می‌شود. مسابقات نیمه نهایی از ساعت 4 بعد ازظهر 6 آوریل تا 7 بعداز ظهر به وقت PST - از ساعت 6 تا 9 بعد ازظهر به وقت CST - از ساعت 7 تا 10 بعد ازظهر به وقت CST- برگزار میشود. برای شرکت در دور اول ، بازیکنان باید به Division 6 در Arena Mode رسیده باشند.
مسابقات فینال این دور از مسابقات در روز 7 آوریل با حضور 1500 تیم اول هر منطقه که در دور مقدماتی شرکت داشتند ،در همان زمان روز قبل برگزار می‌شود.
بازیکنان باید سیستم دریافت کد 2 مرحله ای-  two-factor authentication (2FA) - خود را برای شرکت در مسابقه فعال کرده باشند.
مسابقات قبلی مثل Scallywag, Blackheart  و Luxe Cups هر کدام جایزه $100,000 داشته‌اند و در این دوره همانطور که در گفتیم 5 برابر آنها جایزه قرار داده شده است. نحوه توزیع این جایزه بین تیم ها هنوز مشخص نشده و در صورت اطلاع پیدا کردن ،حتما با شما در میان خواهیم گذاشت.

پوشش بندی مسابقات دستگرمی جام جهانی Fortnite در Twitch

در قسمت‌های بالا اسامی بازیکنان برتر تا  اینجای کار ذکر شده است ، با رجوع کردن به هرکدام در twitch می‌توانیم مسابقات و تمرین هایشان را ببنید و لذت ببرید . البته از این لینک هم میتوانید برای اطلاعات جامع استفاده کنید.
با توجه به جایزه $500,000 مسابقات آماده‌سازی جام جهانی Fortnite  که مرحله انتخابی برای شرکت در مسابقات $10,000,000 آنلاین آخر این ماه هم هست، جامعه ی بازیکنان Battle Royale برای به رخ کشیدن skill خود در بازی و برنده شدن مقدار زیادی پول که می‌تواند زندگی هر شخص را عوض کند آماده می‌شوند.
 

تگ ها:

fortnite fortnite world cup

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.