انتشار بازی Frostpunk برای PS4 و XBox تایید شد

نویسنده: likethemonat یکشنبه 25 فروردین 1398

بازی Frostpunk یک بازی استراتژیک شهر‌سازی است که بازیکن در نقش رهبر، وظیفه شهرسازی و ساخت محیطی قابل سکونت برای شهروندان را دارد که این بازی مهیج قرار است برای پلتفرم‌های PS4 و XBox نیز منتشر شود.

در نگاه اول بازی Frostpunk من را یاد SimCity انداخت و چون با SimCity خیلی خاطره داشتم این بازی من را جذب خود کرد اما قرار نیست Frostpunk به سادگی و روانی SimCity باشد. چالش های بسیاری برای این بازی وجود دارد که شما در نقش یک رهبر انتخاب شده‌اید و در محیطی یخ زده و غیر‌قابل سکونت باید شرایطی را فراهم کنید تا زندگی در آن منطقه برای مردم امکان‌پذیر باشد. در Frostpunk بازیکن باید تصمیماتی اساسی برای شهروندان بگیرد که هر تصمیم عواقبی در پی خواهد داشت و شهر را مورد تاثیر آن تصمیمات قرار خواهد داد. حالا طبق گفته ی Eleven Bit Studios قرار است در تابستان سال جاری Frostpunk برای PS4 و XBox منتشر شود.

Frostpunk

 Frostpunk چالش‌های ذهنی زیادی برایتان ایجاد می‌کند. شما بعنوان رهبر در Frostpunk باید در اطراف یک ژنراتور، شهر را بسازید و مردمتان را از موج سرما محافظت کنید و تصمیماتی برای منفعت مردمتان بگیرید، چه موقع چه قانونی را تصویب کنید، کودکان کار کنند یا نکنند و یا اینکه مردم چه غذایی مصرف کنند تا به طور درست منابعتان در زمان درست بین مردم تقسیم شوند چون اگر تصمیماتتان اشتباه باشد ممکن است مردم را به کشتن دهید و همانطور که گفتم هر تصمیمی در Frostpunk عواقبی دارد و این مسئله باعث می‌شود در طول بازی ذهنتان کاملا درگیر باشد. به اضافه درگیری ذهنی ای که این بازی برایتان ایجاد می‌کند، بار احساسی و احساس مسئولیت برایتان به همراه دارد که اگر خرابکاری کنید مردم شما را از شهر بیرون خواهند کرد و بازی تمام خواهد شد. 

و خبر خوب برای طرفداران Frostpunk این است که قرار است برای PS4 و XBox نیز منتشر شود.

تگ ها:

Frostpunk PS4 XBox

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.