بازی Fortnite | فصل نهم رسید!

نویسنده: Han Solo پنج‌شنبه 19 اردیبهشت 1398

بالاخره امروز فصل نهم Fortnite  از راه رسید.

این یعنی battle pass جدید، skinهای جدید، تغییرات بزرگ در نقشه ، ابزارهای بیشتر در creative mode و سه ماه دیگر التماس کردن به Epic Games  تا Team Rumble را یک حالت دائمی در بازی کند. من نمی‌توانم مثل بچه‌ها ساخت و ساز کنم. در زیر تمام اطلاعاتی که تا کنون درباره فصل نهم  Fortnite، battle pass آن، تغییرات نقشه و موارد دیگر پیدا کرده ایم را خواهید یافت.

فصل نهم Fortnite تغییراتی بزرگ در نقشه و مکان‌های جدیدی به ارمغان می‌آورد.

Fortnite Season 9

به دنبال فوران آتشفشان، مکان‌های جدید مانند Neo Tilted و Mega Mall در نقشه نشان داده شده است.

اینجا تریلر battle pass فصل نهم Fortnite را می‌توانید ببینید:

درbattle pass فصل نهم Fortnite  چیزی به اسم Fortbyte معرفی شده است که قابل جمع‌آوری و کلید حل معمای فصل 9 است و لباس‌های جدیدی که در این بخش دریافت می‌کنید. آیا می‌خواهید تمام 128 آیتمی که با battle pass آمده را ببینید؟ این ویدیو را مشاهده کنید.

Fortnite Season 9

فصل نهم Fortnite با خودش چرخ بادی آورده است که در بازی شما را در اطراف نقشه جابه‌جا می‌کند.

Fortnite Season 9

یک سیستم حمل و نقل جدید با نام Slipstreams به عنوان بخشی از فصل 9 اضافه شده است و همچنین یک آیتم زیست محیطی به نام Air Vents به شما boost می‌دهد.

ورود فصل نهم  Fortnite به این معنی است که بالن‌ها حذف شده اند.

در اینجا لیست کاملی از هرآنچه در فصل نهم حذف شده داریم: بالن‌ها، clingerها، گنج‌های دفن شده، تفنگ ساچمه‌ای پمپی، تله دارتی سمی، ناوبری محدوده، تفنگ مقابله با سرکوب و تفنگ تهاجمی حرارتی.( balloons, Clingers, Buried Treasure, Pump Shotgun, Poison Dart Trap, Scoped Revolver, Suppressed Assault Rifle, و Thermal Assault Rifle) در عین حال یک شاتگان جدید نیمه اتوماتیک به بازی اضافه شده است.

هزینه battle pass فصل نهم Fortnite چقدر است؟

انتظار می‌رود این رقم مثل همیشه  950 V-Bucks یا حدود 10 دلار باشد.

ما باید انتظار چه نوع تغییراتی در نقشه را داشته باشیم؟

با نابودی Tilted Towers وRetail Row توسط آتشفشان و قرار گرفتن  Polar Peakدر آستانه فروپاشی، انتظار می‌رود بازسازی بزرگی در این نقاط فرود باشد. بعضی از فيلم‌های فصل 9 فيلم نشاندهنده موضوعات مربوط به آینده و تم روباتی هستند، بنابراین انتظار می‌رود یک مدل مکانیکی و سودمند در سرتاسر نقشه تغییراتی داده باشد.
از آنجایی که فصل 7 و فصل 8 نقشه برخی تم‌های مشخص و هندسی با کوه‌های یخی و آتشفشان آتشین را به نمایش گذاشت، من حدس می‌زنم  برخی از اقدامات در مرکز یا جنوب شرقی محدوده صورت گرفته است. برخی از نظریه‌های اولیه پیشنهاد می‌کنند که Dusty Divot با ماگمای بیرون آمده از آتش فشان پر می‌شود و به نظر من هم تین نظریه درست است.هر چند من انتظار تغییرات بزرگتری را در Salty Springs داشتم، که با توجه به عمر Fortnite نسبتا دست نخورده باقی مانده است.

Fortnite Season 9

کدام سخت‌تر است؟ شکست دادن Dark Souls یا بدست آوردن یک Victory Royale؟

بعد از همه دفعاتی که Fortnite بازی کرده‌ام، فقط می‌دانم که من بیشتر از بازیکنی که از skin عرق آلود فوتبالی  استفاده می‌کند می‌ترسم تا هرDark Souls یا رئیس دیگری.

تم فصل نهم Fortnite چیست؟

روبات‌ها؟ آینده؟ شاید قلمرو هولوگرامی درون vault شروع به دگرگونی در دنیای واقعی (مجازی) نقشه  Fortnite کند؟  تیزرهای Fortnite کلمه Neo را که به معنای "جدید" است استفاده می‌کند، اما اغلب اوقات Neo اصطلاحی است که در داستان های سایبرپانک و علمی تخیلی سفر به آینده مورد استفاده قرار می‌گیرد، به ویژه برای توصیف شهرهای جدید. به نظر می‌رسد احتمال وجود برج‌های Neo در این فصل هست.

Fortnite Season 9

Fortnite Season 9

Fortnite Season 9

آیا وسیله نقلیه جدیدی اضافه شده؟

در حال حاضر امکان پذیر نیست من سعی کردم در گذشته پیش بینی کنم و بدبختانه شکست خورده ام. از آنجا که آخرین وسیله نقلیه یک توپ همستر غول پیکر با یک قلاب مجهز بود، من می توانم بگویم که همه چیز در حال حاضر امکان پذیر است. من یک حدس عجیب و غریب  می‌گویم: تلنبه چرخ دوچرخه. چرا که نه؟

چه چیزی قرار است در بخش Creative Mode فصل نهم Fortnite باشد؟

این کاملا بستگی به آنچه که دارایی‌ها و اقلام محیطی جدیدی که در فصل 9 به دست می‌آید دارد.با فصل‌های گذشته، بسیاری از این موارد به creative mode منتقل می‌شوند، بنابراین انتظار می‌رود که به محض انتشار فصل 9، چیزهای جدید زیادی را بتوانید تجربه کنید.

تگ ها:

fortnite season 9 fortnite battle pass

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.