مرگ یک گیمر در تورنومنت نیویورک

نویسنده: Alireza Shams شنبه 5 مرداد 1398

تورنومنت Defend the North شهر نیویورک شاهد یکی از تلخ‌ترین حوادث تاریخ خود بود.

تقریباً 1500 گیمر در شهر نیویورک آمریکا گرد دور هم جمع شده بودند تا آخر هفتۀ فوق‌العاده‌ای را کنار یک‌دیگر سپری کنند. تورنومنت Defend the North که از 19 تا 21 جولای و در New Yorker Hotel برگزار شد، میزبان بازیکنان مختلفی در زمینۀ 30 بازی از جمله Street Fighter 5، Super Smash Bros. Ultimate، Mortal Kombat 11 بود. یکی از شرکت‌کنندگان اهل لوئیزیانا به نام بریاند “Krucial B” مکینتاش که به عنوان یکی از بزرگ‌ترین بازیکنان بازی Street Fighter شناخته می‌شود به بیمارستان منتقل شد و پس از مدت کوتاهی مبارزه با اثرات یک حملۀ قلبی، بزرگ‌ترین شکست زندگی خود را تجربه و جان به جان آفرین تسلیم کرد.

مرگ ناگهانی بریاند Krucial B مکینتاش در طول تورنومنت Defend the North


بریاند مکینتاش در ابتدای کار در طول تورنومنت Defend the North بعد از مراجعه به سرویس بهداشتی دچار سرگیجه شده بود و پس از انتقال به بیمارستان و با اعلام یکی از اعضای خانواده‌اش به دنبال یک حملۀ قلبی که به صورت ژنتیکی در خانوادۀ مکینتاش جریان دارد، فوت شد. به دنبال محبوبیت مکینتاش در میان هواداران بازی‌های Fighting در لوییزیانا، موج بزرگی از حمایت و تسلیت نسبت به دوستان و خانوادۀ او شکل گرفت.
یکی از دوستان بریاند به نام Dr. Sol که در این تورنومنت حاضر بود، اولین کسی بود که با انتشار یک پست در فضای مجازی به این اتفاق واکنش نشان داد. مسئولان برگزاری Defend the North حاضرین را از اتفاقات رخ داده، مطلع نکردند و با انتشار گستردۀ اخبار دردناک مرتبط با مکینتاش در فضای مجازی، مشخص شد که مسئولان و شرکت‌کنندگان حاضر در این تورنومنت آموزشی در رابطه با شرایط اورژانسی ندیده‌اند. شهر نیویورک طی چند روز اخیر با موجی از گرمای شدید روبه‌رو شده بود و مشاهدات حاکی از این بود که منابع کافی آب در دسترس حضّار نبوده است که همین موضوع می‌تواند موجبات مرگ مکینتاش را فراهم کرده باشد.
با وجود این‌که ساختمان از تهویۀ مناسب بهره‌مند بود، اما با هجوم بازیکنان در ساعات اوج مسابقات Fighting که با بازی‌های Dragon Ball FighterZ و Samurai Showdown به سقف خود رسیده بود، مکینتاش که یکی از شرکت‌کنندگان بود، به احساسات ناخوشایند پیش از حملۀ قلبی دچار شد.
برای مشاهدۀ اخبار بیشتر در زمینۀ Gaming روی این‌جا کلیک کنید.
 

تگ ها:

Street Fighter Tournament Mortal Kombat

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.