بازی مالتی‌پلیر Gears 5 تا فردا برای دارندگان Xbox Live Gold باز است

نویسنده: Han Solo شنبه 5 مرداد 1398

بازی Gears 5 را می‌توانید از Microsoft Store دریافت کنید.

یک خبر خوب برای دارندگان Xbox Live Gold، Game Pass و Game Pass Ultimate : سرورهای تست فنی حالت مالتی‌پلیر Gears 5 روز شنبه و یکشنبه کاملا مجانی قابل دریافت است.
تست فنی حالت مالتی‌پلیر از  ساعت 21:30 روز جمعه تا 21:30 دوشنبه 29 جولای باز است و شما می‌توانید با تمام کردن یک بازی کامل جایزه Wreath Bloodspray را کسب کنید. حجم تست فنی حالت مالتی‌پلیر 10 گیگابایت است و از Microsoft Store برای ویندوز 10 PC و Xbox One قابل دریافت است.

Gears 5 tech test

هر چهار حالت Arcade، Bootcamp، Escalation و King of the Hill برای آخرین تست فنی بازی Gears 5 موجود است. حالت جدید Tour of Duty هم قابل بازی است که در آن می‌توانید چالش‌هایی را برای دریافت skin سلاح‌ها و بنرها کامل کنید و در طول بازی از آن‌ها استفاده کنید.
در بخش سوالات متداول سایت رسمی بازی گفته شده است که هدف اصلی " تست کردن سرورهای بازی به کمک بازیکن‌ها قبل از انتشار رسمی آن است." The Coalition، شرکت سازنده Gears 5، اعلام کرد:" به منظور حذف استحکام سرورها، ممکن است بازیکنان در صف نوبت‌دهی قرار بگیرند."
در آخرین تست فنی که هفته گذشته انجام شد، بازیکنان با مشکلاتی مانند سختی در برگشت به بازی و ظهور پیام‌های بی‌ربط مواجه شده بودند که شرکت The Coaliton در توئیتر خود خبر از رفع شدن این مشکلات داد و گفت :" درحال حاضر ما تلاش می‌کنیم که مشکلات پیش آمده را هرچه سریع‌تر حل کنیم اما ممکن است لازم باشد زمان بیشتری برای ورود به بازی صبر کنید. زمان اصلی ورود به بازی بعد از استحکام پیدا کردن سرورها بمراتب کم‌تر خواهد شد و بازیکنان بیشتری مجاز به ورود به بازی می‌شوند." 
در پایین می‌توانید تریلر تست فنی بازی Gears 5 را ببینید:

تگ ها:

Gears 5 Gears of War 5 The Coalition

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.