Gears of War 5 در هنگام انتشار Battle Royale نخواهد داشت اما ممکن است بعدا اضافه شود

نویسنده: gojira چهار شنبه 2 مرداد 1398

ژانر یا mode بتل رویال همچنان به شدت پرطرفدار است.

سری‌های محبوبی مثل Call of Duty و Battlefield این مد را به بازی اضافه کرده‌اند و بازی‌های مختص این سبک همانند Fortnite و Apex Legends همچنان پرطرفدار هستند اما Gears of War فعلا به این قطار ملحق نشده‌است.

Cleven کارگردان بخش مالتی‌پلیر Gears اعلام کرد که این بازی در زمان انتشارش این مد محبوب را نخواهد داشت. او گفت استودیو The Coalition، سازندگان این بازی طرفدار این سبک است اما پس از انتشار به بازخورد هواداران توجه خواهد کرد و سپس تصمیم خواهد گرفت که چه چیزی را به بازی اضافه کند.

Gears of War 5

Rod fergussont، رئیس استودیو The Coalition، قبلا در مصاحبه‌ای توضیح داده بود که آن‌ها نمی‌خواهند صرفا برای همراه شدن با این جریان به دنبال اضافه کردن بتل رویال به بازی باشند.« به عنوان طرفدار این ژانر دوست دارم که این اتفاق بیفتد اما تلفیق کردن نبرد‌های نزدیک Gears با برخورد‌هایی در فضای باز که مشخضه این سبک است سخت به نظر می‌رسد. این‌ها دو سبک متفاوت از نبرد هستند. این کار غیرممکن نیست اما تمرکز زیادی می‌خواهد.»

Gears 5 در ماه سپتامبر منتشر می‌شود و از سیستم جدیدی برای بازی چندنفره که بر هیروها تمرکز دارد استفاده می‌کند. جزئیات بیشتر آن‌ را می‌توانید از اینجا ببینید.

تگ ها:

Gears of War 5 Battle Royale The Coalition

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.